Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Milyen köretet javasoltok...

Milyen köretet javasoltok marha pörkölthöz, ami szénhidrát szegény vagy mentes?

Figyelt kérdés
Nokedli tészte nem jó, kenyér sem, krumpli sem. Más ételekhez már próbáltam a cukkiní tésztát, de ehhez nem illik sajnos. Várom az ötleteket.

2018. ápr. 26. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Karfiolrizs, konjac rizs, konjac tészta
2018. ápr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mindkettő tetszik, köszönöm szépen.

Erről a konjacról még nm is hallottam.

Hol lehet beszerezni?

2018. ápr. 26. 20:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Bulgur. 😄
2018. ápr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%

Sok boltban van konjac tészta, én bioboltokban szoktam látni, hipermarketekben és webshopokban.

Én ugyan nem veszek drágán szinte semmit, de biztos van, akinek jó. Konjaclisztet viszont használok néha, zselésít, sűrít (nem úgy, mint a zselatin, olyan kemény zselét nem képez, úgy tapasztaltam).


Én szinte mindenhez nyers zöldséget eszem, nekem kiváló.

A picire vágott sült karfiol (a karfiolrizs, csak nem szeretem annak nevezni, mert egyáltalán nem hasonlít a rizshez kb. semmiben) valóban szuper finom, azt én is ajánlom, bár pörkölthöz sosem ettem és akkor is ennék nyers zöldséget mellé. De ez ízlés dolga.

2018. ápr. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Teljes kiőrlésű nokedli, az előre csomagolt, csak 101 kcal van 100 grammjában, és csak 12 CH. Finom, rostos és egészséges, és tökéletesen illik a marhapörihez, én is ezzel eszem.

Ha vacsorára eszem, akkor pedig a köret káposztával töltött csípős almapaprika.

2018. ápr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönök szépen minden tippet. A bulgur tökéletes lenne, de nem szeretem.

Vagy savanyúságggal lesz, vagy beszerzem ezt a konjac tésztát.

Teljeskiőrlésű nokedlit szoktam alapból is csinálni, de nekem az a tapasztalatom, hogy majdnem ugyan az, mint a hagyományos, csk barna, ugyan úgy sok CH van benne.

2018. ápr. 26. 22:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Mivel a csomagoláson van ez van feltüntetve, hogy 12 CH van benne, nyilván úgy is van. Ez nem sok. Most persze lehet jönni azzal, hogy hülye vagyok, hogy én mindent elhiszek, de mivel cukorbeteg vagyok, és számolnom kell a szénhidrátot, így kénytelen vagyok hinni a csomagoláson feltüntetett adatoknak. Nem valószínű, hogy bármelyik élelmiszergyártó ezzel trükközne, hogy kevesebb tápanyagot ír a termékére, kockáztatva a jó hírnevét.
2018. ápr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kuszkuszt. 10 perc alatt kész és nagyon finom.
2018. ápr. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!