Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » 161/64 kilóról fogyni, ha...

161/64 kilóról fogyni, ha édesszájú vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Homokóra alkatom van, 75/D mellmérettel, de a derekam nem elég vékony, a csípőm túl széles a combjaim legszélesebb kerülete 61 cm.

Szeretnék fogyni, olyan 5 kilót kb, de sajnos nagyon édesszájú vagyok.

A fehér lisztet és a cukrot kiiktattam, édesítőszerrel sütök, teljes kiőrlésű lisztet használok.

Reggelire általában sajtot, tojást vagy virslit eszem barna kenyérrel.

Ebédre főtt ételt, este pedig gyümölcsöt. TUdom, ez nem jó, de jobb talán, mint ha este is kenyeret ennék.

Heti 3x70 percet alakreform Rubint Réka tornát csinálok.

Emellé szeretnék 2x60 perc lépcsőzőgépezést.

Ehhez, ezek helyett itthoni körülmények között, olcsó (sajnos annyi pénzem nincs, hogy minden nap avokádót meg szafi dolgokat, csirkemellet, salátákat egyek ), kivitelezhető tippjeitek lennének a siker érdekében?


Köszi!


2020. dec. 14. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Semmi baj nincs a súlyoddal, elég, ha tornázol a jelenlegi étrend mellett. A 161/64 az teljesen normális.
2020. dec. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

72cm a derekam, 91 a csípőm teteje, 102 cm a legszélesebb része, 40 cm a vádlim, 29 a felkarom és 61 a combom.

Arányaiban véve talán nincs nagy gond, de narancsbőrös, zsíros vagyok nagyon. Főleg a combom fenekem.


Ez a heti 3 Réka torna 2 stepperrel jó lehet, elég?

Nem leszek izmosabb, még nagyobb tőle?

2020. dec. 14. 10:21
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Túl sokat problémázol ezen. Senki sem fogja a centit és méregetni a paramétereidet. Az egyetlen akadály magadnak te saját magad vagy. Éld az életedet, sportolj, légy vidám, keresd az apró örömöket, és hidd el, beáll a súlyod amire AKAR anélkül is, hogy méregetnéd magad. Bízz a testedben.
2020. dec. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!!
2020. dec. 14. 10:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Izomtömeget építeni csak nehezebb súlyokkal és megfelelő szénhidrát bevitellel tud a tested. Szóval ha Rékázól, akkor nem kell attól tartani, hogy egyik napról a másikra kipattansz, mint egy testépítő :) Izomtónust kiépíteni, szálkásítani ilyen saját testsúlyos edzésekkel lehet, de lassú folyamat.
2020. dec. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!