Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Diétázók! Mi jobb szerintetek?...

Diétázók! Mi jobb szerintetek? Mérsékelten enni, a nem épp diétás ételekből/édességekből (csoki, süti, lángos), vagy teljesen elhagyni azokat, és más alternatívával helyettesíteni (pl:zabkása édesség gyanánt)

Figyelt kérdés
Nektek melyik vált be jobban? Diéta alatra, vagy az utánna való étkezésre is értem. Természetesen a legjobb az lenne, ha nem is ennék édességet, de sajnos eléggé kedvelem az édes ízt, és szerintem ezen nem nagyon tudok változtatni.

2020. ápr. 16. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egy harmadik opciót választottam, ritkán eszek ilyen ételeket (havi pár alkalommal), a többi időszakban helyettesítem egészséges, diétás alternatívával. Így nem vagyok annyira kiéhezve rájuk, emiatt nem is zabálom magam tele, mikor ilyesmit eszek.
2020. ápr. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kombinßalni az ötleteket.

A nem "diétás" ételeket sem zárom ki, de aránylag ritkábban és kevesebbet eszem belölük, a kevésbé kalóriadús ételekböl meg minden nap és arányban sokat.

Helyettesíteni nem helyettesítek semmit "alternatívákkal", de igen sokféle élelmiszert fogyasztok.


Viszont azt tudni kell, hogy a "fogyókúrának" csak úgy van értelme, ha olyan étrendet keresel, amit életed végéig tudsz utána folytatni, különben rövidesen kezdheted újra az egészet.

Ezért is jobb, ha olyasmit is eszel, ami nem fogyókúrás, ha teljesen eltiltod, akkor csak idö kérdése, mikor jutsz el arra a pontra, hogy nem birod tovább és "agyonzabálod" magad ezekkel a kajákkal.

Ha csak keveset eszel az édességekböl meg hasonlókból, akkor az nem akadályozza a fogyást, ellenben segít abban, hogy továbbra is mérsékelten fogyaszd ezeket.

Javasolm azonban, hogy ne legyenek mindig kéznél, hogy kevésbé csábítson, másrészt egyszerre csak egyetlen darabot egyél, ha még akarnál, akkor újra keresni kelljen, mert így jobban tudod konztrollálni!

2020. ápr. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24%

Nekem a napi 1000 kaloria bevitel vált be.Nem ettem édességet,azon kívül mindent ettem amit főztem.És nem vacsoráztam.

-26kg

2020. ápr. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
A ma 13:06 "módszere" a legjobb, ha teljesen tönkre akarod vágni az egészségedet! Gyakorlatilag koplal, nem csoda, ha fogy, éppen csak az a baj, hogy nem úgy, ahogy kellene!
2020. ápr. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerinted az miért koplalás,ha reggelizek,ebedelek de nem eszek édességet?
2020. ápr. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!