Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyni, de elég...

Szeretnék fogyni, de elég édesszájú vagyok, édesség nélkül nem bírom. Ajánlanátok olyan édes dolgokat, amik nem hízlalnak annyira mint pl. a csoki?

Figyelt kérdés
Nem eszek amúgy édességből se túl sokat, csokiból meg ilyenekből, de sajnos rajtam minden meglátszik...
2012. szept. 3. 13:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
90% feletti étcsoki. Abból egy pici darab is elegendő, és minimális cukor és zsír van benne csak.
2012. szept. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mézből is hamar eltelsz én nagyon-nagyon egészséges!
2012. szept. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az aszalt gyümölcsök is eléggé gyorsan eltelítenek, bár azok már elég sok cukrot is tartalmaznak, a rosttartalmuk miatt azért sokkal jobb, mint a tejcsoki meg cukorkák.


De amúgy az édességevés kizárólag szokás kérdése. Le lehet szokni róla, és akkor már nem igazán kívánod, és ha eszel is, megelégszel kevéssel ritkán.

2012. szept. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Fehérjeturmix. Segíti a fogyást, az izomépítést, laktat, eltelít, és több ízben kapható. Én vacsorára mindig megiszom egy csokisat, és tökéletesen ki van elégítve az édességigényem. Lehet variálni, pl. ha sűrűbbre csinálom (kevesebb folyadékkal), akkor kész is a puding, ha meg lefagyasztom, jégkrém lesz belőle. :)
2012. szept. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! :)

90%os étcsokit még sose ettem, de kipróbálom. :) Fehérjeturmixról még nem is hallottam. Azt lehet így kapni a boltban, felhérjeturmix néven? :D :O

Egyébként egyszer nekem is sikerült úgymond leszokni az édességről, akkor lehetett előttem bármi, egyáltalán nem kértem belőle, aztán eltelt egy év, és visszaszoktam rá...

A mézet azt sajna nagyon nem szeretem, az aszalt gyómölcsökkel meg nekem is az a bajom, hogy abban már elég sok a cukor. ..

Most eszembe jutott valami. Egyik cukorbeteg barátnőm olyat evett időnként, hogy túrót összekevert folyékony édesítőszerrel, és tett hozzá valamennyi tejfölt. Szerintetek?

2012. szept. 3. 14:14
 6/10 anonim válasza:
100%

Kedvenc édességem a diéta alatt az almás-fahéjas natúr joghurt.

Az almát megpárolom, szórok rá egy kis fahéjat, majd belekeverem a joghurtba+egy kis édesítő.

2012. szept. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Akár felkúszhatsz 99%-os csokira is, de azt csak akkor ajánlanám, ha a 90%-essel már rendben vagy, mert az már elég erős ízű, szokni kell... :)
2012. szept. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én tepsibe szoktam sütni almát, egy kis fahéjjal(esetleg kicsi méz hozzá), vagy csinálhatsz fagyasztott gyümölgyből, nagyon pici tejszínnnel turmixxal fagyit. De egy normál gyümölcs is megteszi szerintem.
2012. szept. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi az ötleteket! :)
2012. szept. 3. 16:33
 10/10 anonim ***** válasza:
49%
Az update termékeket javasolnám:) Puding vagy túrórudi én ezt a kettőt imádom. És általában lehet kapni Tesco ban vagy Spar ban.
2012. szept. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!