Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Miert nem fogyok alacsony...

Miert nem fogyok alacsony kaloriabevitel mellett?

Figyelt kérdés

kb 4 eve valtottam eletmodot, mert megelegeltem a tulsulyom. Elotte soha nem dietaztam komolyan, akkor elkezdtem rendszeresen futni es a Beres Alexandra fele intenziv sulykontroll dietat csinaltam.

mellette sok csontleves teszta nelkul, salatak, miegymas. Szepen le is faragtam 14 kilot, ott attertem a testepitos csirkemell-rizs-salata kombora es meg is allt a fogyasom.

vegig szamoltam a kaloriakat, kb 1800kcal/nap volt a bevitelem futas (10km) es/vagy edzes mellett, de nem tudtam lejjebb menni.

Egyszeruen nem tudok mar olyan keveset enni, hogy fogyjak.

Hormonjaim rendben, voltam tobb laboron is, pajzsmirigy, inzulin, leptin, minden hatarerteken belul.

mas ilyen 150-200g CH mellett is szalkasodik, en egyszeruen nem tudok szalkasodni.

41/F - jelenleg 80 kg/175cm



2021. jan. 6. 23:29
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Azért, mert már nincs miből! Szerintem sem kell tovább fogynod.
2021. jan. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
175 cm-hez teljesen jó a 80 kg!
2021. jan. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem fogysz ennyivel, akkor lejjebb kell vinni. A csirke-rizs kombót ne erőltesd, mert dögunalmas lehet.
2021. jan. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Hova akarsz már fogyni?! Nem szép a csontos férfi!
2021. jan. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%

Szia!

Szerintem felnőtt férfiként teljesen ideális ez a súly,nem valószínű,hogy lenne rajtad plusz. Igaz nekem lányként nincs személyes tapasztalatom,de pl apa 180 centihez 80kg és mindenki azt mondja,hogy vékony, sportos.

Ha nem vagy megelégedve az alakoddal valami miatt, csak sportolj sokat, és persze figyelj az étrendre(sok fehérje, "jó" szénhidrát) és javulni fog az összkép:) így tartható is, nem kell ilyen görcsösen hozzáállni

Sok sikert!:)

2021. jan. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
Ezek szerint nem igaz, hogy nem tudsz fogyni - ott volt az előző diétád, amivel már egyszer sikerült. Térj vissza ahhoz, amíg el nem éred a kívánt eredményt.
2021. jan. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki anyagcseréje bírja a sok vagy akár a közepes mennyiségű szénhidrátot. Van akinek 160-200 is sok. A szervezetének. Egyéni dolog. Azt írod kevesebbel fogytál. Ott a kulcs.😊 Lehet visszább kéne fogni a gabonaféléket.
2021. jan. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De amúgy nagyon felesleged sincs... Utolsó voltam.
2021. jan. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat. Valoban nincs mar sok felesleg rajtam, de azert meg van.

Probalkoztam a ketogen dietaval, de egy ido utan ott is platot fogtam es nem tudtam attorni.

ettol fuggetlenul koszonom a biztato szavakat:)

2021. jan. 11. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!