Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Amikor megjön a ciklusotok...

Amikor megjön a ciklusotok akkor ti is kiestek a normális kerékvágásból?

Figyelt kérdés

Biztos nem új ez a topic, de amikor az ember szenved akkor jó hallani, hogy ezzel más is küzd...

A ciklusom 2. napján járok. Előtte egy nappal csokis kekszet ettem és avokádós piritóst és kenyeret, nagy mennyiségben. Utána más nap nem igazán voltam éhes, halat ettem párolt zöldséggel és aztán este humuszt zöldséggel, mivel fájt mindenem, irritált voltam és rázott a hideg emiatt persze nem is tudtam sportolni. Ma reggel nagyon durva görcseim voltak, hányinger meg minden. Sajnos mivel oltásra mentem emiatt ennem kellett, és fájdalomcsillapítót sem tudtam bevenni. Lenyomtam tehát egy rántottát. Oltás után lecsúszott egy kis vegán burger és 2 profiterol, pár szelet márványkuglóf és egy humuszos, tonhalas piadina is, meg tonhal saláta.


Szóval ma RENGETEGET ETTEM, és szarul. Most már kicsit jobbam vagyok, szóval megfogadtam, hogy holnap visszatérek az edzéshez, és böjtölök, hogy ne terheljem ennyire az emésztőrendszerem és ne görcsöljek nagyon...


Tudom, hogy ez nem számìt és ha az ember amúgy normálisan táplálkozik, egészséges szokásokat követ ecc. akkor minden rendben lesz. De akkor is. Nem igazságos, hogy minden hónapban van egy pár szar nap.


Neketek mi a véleményetek, mit szoktatok ilyenkor enni?



2021. ápr. 29. 00:31
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
A túlevések a kemény megszorítások következményei is, bár tény, hogy a menstruáció környékén nagyobb változás jellemzi a női hormonrendszert, ami kihat az étvágyra és a közérzetre. Ilyenkor nehezebb igazságot tenni az ösztönök és az értelmi kontroll között, pedig ez a megoldás az önmagaddal való békesség érdekében. :-)
2021. ápr. 29. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Ó, minden hónapban ez van. Én már beletörődtem. Olyankor pizzázom. :D Aztán minden megy tovább úgy, ahogy eddig. Én nem emésztem magam ezen, ha már az élet így kitolt velem, hogy fáj a menstruációm akkor egy kis pizza igazán jár nekem egy hónapban egyszer. :D
2021. ápr. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Nekem az a csaló hét. Elég bajom van olyankor nem küzdök még azzal is, hogy ne egyek, amit kívánok. A mértékre próbálok figyelni. Pl csak a pizza felét eszem meg ebédre a többi marad vacsira. Csak egy fél lekváros kenyér..stb
2021. ápr. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem vettem észre ilyesmit. Többnyire egészséges dolgokat eszek, ha esetleg rám jön az, hogy többet egyek, mint szokásom, akkor nem izgulok rajta, eszek többet, de mivel itthon kb csak egészséges kaja van, annyira nem izgulok ezen.
2021. ápr. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ugyanúgy eszem ilyenkor is, önkontrollal. Némi minimális görcstől az első 2 napban, meg se érzem, hogy megjött.
2021. ápr. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Alapjáraton én sem, de most gyilkos volt, pedig egészségesen étkeztem. De a fájdalomcsillapító hiánya azért éreztette magát. Illetve most a jobb petefészkemből mentstruáltam ami nálam általában durvább.
2021. ápr. 30. 00:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem tapasztalok ilyesmit. Előtte vannak olyan dolgaim, hogy furcsa ízkombókat keresek, mittomén, eper tepertővel vagy ilyesmi, de nem esem ki. Sőt, nem mozgok kevesebbet sem, mert pont akkor szokott fájni, amikor aludnék, amikor mozgok, akkor tökjól elvagyok, úgyhogy szinte keresem az alkalmat, hogy kimehetek. Ami inkább kicsinál, ha dolgozom, és nincs időm/lehetőségem inni.
2021. szept. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!