Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Stressz miatt fogytam elég...

Stressz miatt fogytam elég sokat, ha normálisan étkezem, visszatér az életem a normál kerékvágásba egyből vissza is hízom?

Figyelt kérdés
Gondolom, mivel nem tudtam igazán enni..stb stb.. a szervezetem eléggé megviselődött és így vesztettem 5 kg-t, most hogy rendeződtek a dolgok ezt vissza is fogom hízni egyből, lehet még többet is? Mert azt olvastam, a koplalással leadott kilók egyből vissza is jönnek..az ha amit elvesztettem visszajön nem aggaszt, de lehet több is lesz?
2011. szept. 20. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha már nem fogsz idegeskedni és rendesen eszel,sportolsz akkor persze vissza mehet rád,sőőt.... :)))
2011. szept. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Rólam hasonló (komoly pánikrohamok) miatt ment le 10 kiló 3 hónap alatt, aztán gyógyszerek mellett 1 év alatt lassacskán visszajött ugyanannyi.

Szerintem ha nem kezdesz el többet enni a szokásosnál nincs miért aggódnod.

2011. szept. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én vagy 3 hónapig alig tudtam enni fogytam 7 kilót. úgy néztem ki mint egy anorexiás. az érdekes dolog hogy a súlyom nem nagyon változott azóta viszont kikerekedtem. tehát a koplalás miatt fôleg izomból fogytam utána viszont zsírban híztam vissza. tehát most szarabbul nézek ki mint mikor 7 kilóval több voltam.:-(
2011. szept. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Régen amikor egy barátnőm szakított velem annyira megviselt hogy lefogytam 65 kilóra, 74-kilóról..
2011. szept. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja és hogy a kérdésre is válaszoljak, persze hogy visszafogsz hízni, gond nélkül! Én miután rendbe kaptam magam, és elkezdtem sportolni rövid időn belül 70-72 kg voltam. :)
2011. szept. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!