Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Van olyan édesség, amit...

Van olyan édesség, amit ketogén vagy szénhidrátszegény diéta alatt szabad fogyasztani? Maglisztes sütik és hasonlók nem érdekelnek, valódi, beilleszthető érdekel.

Figyelt kérdés

2021. júl. 23. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Van sok ilyen, de ha az alternatív lisztes dolgok nem érdekelnek akkor nem sok marad.


Mivel a keto lényege a minimális szénhidrát bevitel, így a liszt, cukor (ergo egyes gyümölcsök is) kapásból kiesnek. Liszt/ gabona vagy legalább cukor minden klasszikus édességben van.


Mogyoróvajból, étcsokiból, mandula vagy kókuszlisztből, édesítőszerekkel egész sok minden meg lehet csinálni.

Pl keto sajtorttát, vagy mogyoróvajas csokis golyót, de akár browniet is, kis millió ilyen recept van.

Chia pudingot tudsz csinálni, ahhoz csak a chia mag és tej kell, édesítő és esetleg valami bogyós gyümölcs. Vagy acovado csokimousset, ahhoz is csak avocado, kakaópor, édesítő, esetleg minimális tej kell.

2021. júl. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Egyed az abonett szendvicset. Én is azt eszem. Meg a sima abonettet és edzés mellet lefogytam. Ezek a himi-humi diéták semmit sem érnek, csak magyaráznak össze vissza.
2021. júl. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A ketogên diéta ezekhez túl kötött, ha van is, nagyon minimális dolog férhet bele anélkül, hogy ki- be ugrálnál a ketózisból ami nem szerencsés.

Egy lowcarb életmód (az ugye napi 100g ch alatt és 50g felett van), nos ez jóval lazább, több mozgásteret ad, ha pl nincs kedved csinálni, kész lowcarb édességeket is lehet kapni. Pl isler, brownie, tiramisu, puding , egyebek, pl táblàs csokik. Én inkább megveszem ha néha megkívánom, mert lusta vagyok gyártani. Túl macerás, nem éri meg kínlódni vele órakig,és aztán 10 percen belül elpusztítja az ember.

2021. júl. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!