Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Munkába reggelire vagy tízórai...

Munkába reggelire vagy tízóraira, ebédre diétás étel ötletek?

Figyelt kérdés
Amit a boltban gyorsan meg tudok venni és amit a munkában pár perc alatt meg lehet enni, az a legjobb. Ti miket esztek a munkában? Főleg a szénhidrátokra kellene figyelnem.

2021. aug. 27. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Zabkása? Sokféleképp variálhatod, előző este is elkészithetes, másnap is finom, legalábbis én szeretem. Vagy valamilyen tojásos kaja, zöldségekkel esetleg. Tízóraira pedig gyümölcs, natúr joghurt granolával vagy süthetsz zabkekszet is pl:)
2021. aug. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%
Ha a többi étkezésedre figyelsz amúgy akkor simán belefér szendvics is teljeskiörlésű vagy rozs vagy hasonló zsemléből ami eltelít több időre.
2021. aug. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én tojást, főtt, rántotta, szoktam vinni párolt zöldséggel, gyümölccsel, hallal, csirkemellel. (Nem mind, vagy tojás vagy hús.) Néha rizs - például házionigiri, töltött rizsgombóc - vagy bulgur gombával.

Reggelire én amúgy gyümölcsöt szoktam enni, tulajdonképpen bármi jó, bár sok ember például nem bír citrusféléket enni reggel, és vacsorára meg már inkább csak fehérjét. Hal vagy johgurt, sajt paprikával, paradicsommal vagy anélkül. (Natúr joghurt)

2021. szept. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!