Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Virslis kiflit ehetek reggelir...

Virslis kiflit ehetek reggelire, ha az összes többi étkezésem diétás és heti 4x kondizok?

Figyelt kérdés
N 23 55kg 160cm

2016. ápr. 20. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
55 kilósan ugyan mi a jó francnak diétázol??? Azt kell(!!!) enned, ami jól esik, hiszen az agyad azt fogja megkívántatni veled, ami a szervezetednek hiányzik. A diétát felejtsd el, add meg a testednek, amit megkíván - a fontos csak a MÉRTÉK!
2016. ápr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1: Hát persze, aki mindennap kólát és chipset és gumicukrot kíván, annak az kell... Nem, ez nem így működik.

S talán azért akar fogyni, mert túl magas a testzsírszázaléka, ilyen számokkal az nem meglepő... Nem mindenki nagyon izmos ám, főleg a nők között nem.


Kérdező, fogyni tudsz virslis kiflivel és bármivel, de azért nem egy egészséges étel, enyhén szólva.

Hogy fogysz-e, az a kalóriadeficiten múlik.

2016. ápr. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Nem az aktuális nassolnivalóra kívántat rá az agyad. Hanem amikor megkívánod a lecsót, vagy túrót ennél, netán a diétás étrend mellett egy nyavalyavert virslit, mert az agyadnak kell a fehérje. Anyukám sose szerette az uborkát, de rákos lett, és a kemó után megkívánta, de először nem mert belőle enni. Második kemó után is megkívánta, akkor már evett, és aznap este jól is érezte magát. Érdekes.
2016. ápr. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az agyamnak glükóz kell, de értem, természetesen van, amikor épeszű dolgokat kívánunk a benne levő dolgok miatt. Arra kívántam rámutatni, hogy nem mindig ez a helyzet. Sokszor láttam már azt a hozzáállást, hogy együk, amit kívánunk, mert tudja a test... Pedig ez nem így van, az emberek nem kívánnak mind automatikusan jó ételeket megfelelő arányban. A szokások, az ízfokozók, az unalom, a vágyak nagyon be tudnak kavarni.

Az teljesen OK, hogy néha a diétán kívüli ételekre vágyunk s nem feltétlenül jó nem engedni neki. Ezzel egyetértek.

Viszont rendes diétában az embernek nincs fehérjehiánya, az az alap, hogy beviszi az ember, amit kell.

2016. ápr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos a testzsírszázalékom magasabb mint kéne, mert (amúgy pont eltaláltad) chipset és gumicukrot nassolgattam az utóbbi időben, na meg kínai kaját, és a sportot is elkerültem. Most fehérjedús étrenden élek,sokat mozgok, de ez a virslis kifli... ez nagyon hiányzik valamiért. Megéri engedni a csábításnak? Nem borítaná fel a diétámat? Kalória terén amúgy belefér.
2016. ápr. 20. 22:25
 6/7 anonim ***** válasza:
épp erről ment a diskurzus, hogy ha annyira kívánod, akkor edd bátran, mert van benne valami, amire szükséged lehet. Ha csak virslire van szükséged, akkor szólj és megyek! :D
2016. ápr. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A virsli vágóhídi hulladék. Ne tudd meg hogy készül!
2016. ápr. 21. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!