Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Mitől lehet remegés?

Lillaa3 kérdése:

Mitől lehet remegés?

Figyelt kérdés
3napja fogtam neki a cukor és szénhidrát mentes diétának, de ma reggeltől remegek és kicsit homályosan is látok. Előtte mondhatni jó magyarosan ettem és a cukrot is faltam.. a hirtelen megvonás lehet a ludas szerintetek, vagy ez más lesz?

2022. jan. 7. 15:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Keto? Az a titok, hogy lassan szoktasd hozzá a kevesebb szénhidráthoz a szervezeted. Tegnap még megettél 200 grammot, ma csak 30at, persze, hogy rosszul leszel. Írd egy nap fel, hogy kb mennyi cht eszel, aztán következő nap 20-30 grammal kevesebbet, 3 nap múlva megint kevesebbet és így tovább. Így beválhat, de nem mindenkinek való.


Rettent érzékeny volt a vércukrom. Elkezdtem a ketót, ugyan azt éreztem, mint te. 2 hétig bírtam, amikor napi 2 migrénem volt abbahagytam. Migrénnel reagál a szervezetem az erősebb vércukor ingadozásra.

2022. jan. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
81%

#10 Az, hogy te lefogytál ennyi szénhidráttal, az nem jelenti hogy a szervezetnek nincs szüksége többre :)

800 kalóriával is le lehet fogyni, az sem jelenti, hogy a szervezetednek nincs szüksége több energiára.

2022. jan. 8. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
31%
12. Sikerült megragadnod a lényeget... Ja nem. Nem azon van a hangsúly. Hanem azon, hogy ésszel alkalmazva egy szénhidrátszegény étrend is lehet jó, sőt, vannak akikre kifejezetten pozitív hatásai vannak. ( Most nem konkrétan a fogyásra gondolok). És nincs szüksége mindenkinek mindenáron több szénhidrátra. Ez hülyeség. Mindenkinek annyi szénhidrát kell amennyivel jól érzi magát.
2022. jan. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
81%
#13 De jó is lenne ha így működne a diéta, hogy egyen mindenki annyit amennyivel jól érzi magát xd
2022. jan. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
36%
A szénhidrátbevitel mértékéről volt szó, nem egy komplett diétáról. Nem tudsz olvasni? Annyit írtam hogy nem kell mindenáron 130g mindenkinek. Ez az állítás nem igaz.
2022. jan. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
79%
Amúgy mi az, hogy szénhidrátMENTES diéta? Disznózsírt eszel kanállal? Mindenben van szénhidrát, zöldség, gyümölcs, a legszigorúbb keto is napi 30 grammot enged, te meg MENTESET csinálsz?
2022. jan. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
52%
Akik szerint CH-ra nagy szükség van az nézzen utána kicsit a dolgoknak..
2022. jan. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!