Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Hogy lehet vekonyabb derekam,s...

Hogy lehet vekonyabb derekam,szelesebb csipom es kerekebb,nagyobb fenekem? Heti 4-5* szoktam edzeni. 40perc szobabicikli+egy rovid hasazas(kb 7perc)+popsi edzes(kb 25perc) 158 cm vagyok 52 kg Testzsir tomeg: 11,1kg testzsir%:22,3 Vazizom:20,6 kg

Figyelt kérdés
Egeszsegesen eszem,elhagytam a cukrot csak eritritet hasznalok, csak teljeskiorlesu tesztat,pekarut eszem. Basmati rizst eszem, tejtermeket nem nagyon fogyasztok,helyette kokusztej,mandulatej. Napi otszor eszem, rostdusan.
2022. júl. 20. 19:28
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Edzoterembe, sulyzos edzest nem csinalhatok, mivel fiatal vagyok hozza.
2022. júl. 20. 19:31
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Adatok alapján, nem vagy kövér és nincs szükséged fogynod.


Heti 5x járok konditerembe, izmot építek, egészségesen élek, mégis vastag a derekam, mert ilyen a genetikám. Lehet nálad is genetika áll a dologban. Ezzel nem lehet mit kezdeni sajnos.

2022. júl. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Rendben, koszi. Kitartast az edzeshez:)
2022. júl. 20. 19:45
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az alkatodon nem igazán tudsz változtatni. Minimálisan alakítani, nagyon kemény, rendszeres, nagy súlyos edzéssel lehet. De ez is csak addig segít, amíg rendszeresen csinálod. (De pl a derekad mérete nem fog ettől változni.) Szóval nem fenntartható. Inkább a saját alkatodból hozd ki a legtöbbet. Ehhez kereshetsz "példaképeket", akik beszélnek az alkatodhoz illő öltözködésről, sportról, ilyesmikről. Sokat segít az önképeden, magabiztosságodon, ha azt látod, hogy egy hozzád hasonló nő/lány is milyen csinos, stílusos.
2022. júl. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Koszi<3
2022. júl. 20. 22:57
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Csípőd szélességét a csontod adja, az meg adott ha már elmúltál serdülő. Mivel nem vagy túlsúlyos, így a derekad is azért "vastag", mert nem vagy darázsderekú-alkat, más az anatómiád.
2022. júl. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az utolsónak igaza van, viszont én nem vagyok benne biztos, hogy nem vagy serdülő.Abból gondolom, hogy azt írod fiatal vagy a súlyzós edzéshez.
2022. júl. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha nem csinálhatsz még súlyzós edzést, akkor fog még alakulni a tested. Legyél türelmes.
2022. júl. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom es igen meg serdulo vagyok
2022. júl. 22. 08:38
 10/12 anonim válasza:
Amint elkezdheted a súlyzós edzést: súlyzós edzés heti 4-5x, súlyok növelése rendszeresen, több fehérje + kalória. Ha nagyobb feneket szeretnél, ne kardiózz, vagy egyél többet. A szobabicikli kardió, semmilyen szinten nem növeli a feneked, max a combodat erősíti. A derekadon nem tudsz vékonyítani, az genetika, ahhoz, hogy vékonyabbnak tűnjön hátra kell edzeni, mert egy szélesebb tónusosabb hát a vékonyabb derék hatását kelti. Ja még annyi, hogy a cukrot felesleges elhagyni, nem attól fogsz “elhízni”, ugyanez a teljes kiőrlésűvel. Nyugodtan ehetsz cukrot is és fehéreket is, mivel ha nagyobb feneket szeretnél, kalóriatöbbletben kell lenned, tehát nem értem, miért akarsz kevesebb kalóriát bevinni a cukor elhagyásával. A teljes kiőrlésű meg 1/1 ugyanannyi kalóriát tartalmaz az esetek 90%ban, mint a fehér. Sok sikert.
2022. júl. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!