Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki szobabicikli segítségével...

Aki szobabicikli segítségével fogyott: mennyire volt hatásos és valamilyen diétát folytattatok mellette?

Figyelt kérdés

Nem akarok extrém fogyásba kezdeni, kb. 5-7 kilót szeretnék leadni a nyár folyamán.

Van otthon egy szobabiciklim és használnám kb. napi 1-2 órát, vagy többet, ha van időm.

Mennyire hatékony? Milyen diétát ajánlotok?



2022. júl. 12. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Eléggé hatékony ha intenzíven edzel vele 1 órát heti 3-4 alkalommal.

Én kézisúlyzót is használok miközben tekerek tehát nem kapaszkodom.Mikor kicsit megpihenek akkor lassabban tekerem és akkor kapaszkodom.

Nagyon szépen formálja az alakot ha nem csak egy helyben ülsz rajta.

Diéta nincs az felejtős.Annyi hogy kiszámolod a napi alapanyagcsere szükségleted és annyit eszel vagy kicsit kevesebbet 100-200 kalóriával.Sima fehérlisztes dolgokat érdemes kerülni viszont a lassú felszívódású szénhidrát mehet de nyilván az is ésszel.Például reggelire zabkása mehet vagy teljes kiörlésű pékáruk.Húst fogyaszthatod salátával nyugodtan,halat,zöldségeket.Ez inkább életmódváltás legyen és ne diéta.Mozgás ne csak addig menjen míg le nem fogysz hanem rendszeresen súly megtartás céljából is és akkor nem fog visszajönni egy dkg sem.

2022. júl. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Hízással sose volt problémám, most se azért akarok fogyni, mert híztam, viszont úgy érzem, hogy lehet kicsit jobban érezném magam, ha lefogynék.

Esetleg megkérdezhetem te mennyit fogytál és mennyi idő alatt?

2022. júl. 12. 18:51
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
10 kilót fogytam vele anno, úgy hogy nem diétáztam semmit, csak sok vizet ittam. Azóta viszont visszahíztam többszörösen, mert nem életmódot váltottam csak gyorsan akartam fogyni minél többet...
2022. júl. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én majd 20 kg-ot fogytam vele és én életmódot váltottam és azóta is tartom a formám.1 év alatt ment le.

1-es voltam

2022. júl. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Hát én napi több órát biciklizés és gyalogosok intenzíven-postás vagyok- de egy grammot nem fogytam vele. Fogyni akkor lehet, ha kevesebbet eszik az ember.
2022. júl. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
80kgot fogytam vele, aztán váltottam ellipszis trainerre, nekem sokkal jobban bejön.
2022. júl. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%

Hát, én 103kgt fogytam összesen, a nagy részében szobabicikliztem és gyorsgyaloglás volt még a mozgás. (Mellette a diéta LCHF)

Most már úszni járok hétköznap. Hétvégén ha kedvem van maradt a tekerés biciklin.

2022. júl. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!