Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ki miket szokott enni és...

Ki miket szokott enni és hányszor esztek egy nap?

Figyelt kérdés

2022. júl. 22. 22:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%
Egyszer egy nap.Már hozzászokott a szervezetem.Spórolni kell,és én így teszem.Pedig azelőtt naponta 5-ször is ettem.Amit a legeslegtöbbször eszek az a tojás.Vagy főtt,vagy sült,vagy tükör,vagy bundáskenyér.Ma pl. mondjuk babfőzeléket ettem.
2022. júl. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%

Általában 3x, mostanában 2x vagy akár 1x mert a melegben egyszerűen nincs étvágyam.

Fizikai munkát végzek (kerékpáros futár), minden napot egy kiadós (1000-1500kcal) reggelivel kezdem ami ma bolognai penne volt, tegnap carbonara spagetti, napközben izotóniás italporos lötyi és zabszelet, este fehérjeshake.

2022. júl. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Reggeli, ebéd, vacsora. Reggeli a munka előtt, ebéd a szünetben, vacsora pedig az edzés után. A napi ötszöri étkezésről már én is leszoktam. Sőt, egyetemista koromban volt, hogy napi hatszor-hétszer is kajáltam, a kalóriákkal természetesen nem törődve. Fel is szedtem 15 kiló zsírt, amit több hónapnyi diétázással tudtam csak leadni.
2022. júl. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%

Napi 2-3x eszek

Tegnap pl 2 személyes bőségtálat ettem meg kétszerre.

Ma valami levest tervezek, holnap pedig rántott hús

2022. júl. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

Napi 3x eszem.

Tojás, húsok, húskészítmények, zöldségek, tejtermékek, olajos magvak, ch csökkentett kenyér és tészta minimálisan. Diabetikus édességek mértékkel. + Havi 1 csalónap amikor azt eszem amit megkívánok.

Emellett Heti 10 órát sportolok.

3,5 éve váltottam életmódot, azóta lefogytam, most már fél éve egészséges súlyt tartok.:) Szigorú diétán élek, életmódszerűen, de nekem szükségem van rá.

2022. júl. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
Napi négyszer eszek: 8kor, délben, 3kor,6kor fixen.
2022. júl. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%
Általában 3-4 alkalommal eszek egy nap. De alapvetően hallgatok a testemre. Ha egyik nap éhesebb vagyok, többet eszek, ha nincs étvágyam, akkor kevesebbet. Étrendem: rengeteg zöldség, szárnyas hús, alkalmanként disznó, vagy marha, gyümölcsök, olajos magvak (meg mindenféle mag, annyira feldobják számomra az ételt), kuszkusz, bulgur, rizs, zab, pékáru szintén alkalmanként. Illetve nincs bajom a feldolgozott húskészítményekkel sem, mint sokna, virsli. Ez változó, mikor mennyit eszek, mert ha van egy zacskó, akkor az elfogy. Utána lehet veszek megint, de lehet, hogy nem, ahogy kedvem van. Meg nyilván van 1-2 szósz, meg ilyenek, mint növényi tej. Most tervezem bevezetni a hüvelyeseket is fokozatosan, mert borzalmasan felfújtak korábban, viszont elvileg a fokozatos bevitellel ezt ki lehet küszöbölni. Remélem igaz.
2022. júl. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%

Napi 4szer eszem

Azt vett3m észre hogy Minden a mennyisegeken mulik ha fogyasrol van szo. Illetve konnyebb tartani a kis mennyisgeet ha az etel minosegu, sok a rost es a folyadek

Reggeli

Teljes kiorlesu kenyer sajtkrémmel/humusszal + zoldsegek + sovány sonka/sajt/tojás

Zabkása/rizskása/tejbebulgur gyümölcsökkel, magokkal

Joghurt cukormentes granolával vagy gyumolccsel

Turokrem zabbal, magokkal, cukormentes lekvarrak


Ebed

Lasagne durum tesztabol, 7 szazalekos daralt hussal

Toltott paprika sovany daralthussal

Barmilyen fozelek (bab, borso, lencse, karalabe, kukorica stb) valamilyen feherjevel

Krumpli vagy edeskrumpli olaj nelkul elkeszitve hasabnak purenek stb valamilyen feherjeforrassal

Bulgur/koles/rizs/hajdina akar belekeverve zoldsegekkel akar anelkuk valamilyen sovany feherjeforrassal

Durum teszta alacsony kaloriatartalmu tejszinnel, valamilyen feherjeforrassal es zoldsegekkel pl spenot


Valamilyen feherje = serteskaraj, sertescomb, csirke vagy pulyka vagy kacsa comb es mell, tofu, szejtán, hal, tenger gyumolcsei stb - ezek lehetnek sajtos, tejszines dios, zoldséges, paradicsomos stb szószban vagy magukban különböző fűszerekkel és kombinációkkal



Uzsonna: turokrem vagy joghurt

Tk lapkenyer vagy wasa kenyer (nem abonett) humusszal vagy sajtkremmel melle zoldsegek


Vacsora: ugyanaz mint a reggeli csak kevesebb

2022. júl. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
51%
Napi ötször. Edzés előtt 4 körül, edzés utáni reggelit 9 körül, ebédet általában 13 órakor, uzsonnát 16 órakor, és vacsorát 19 órakor. Mindig megpróbálok sok növényi, és állati eredetű fehérjét bevinni, azonban most makrókat illetve kalóriákat nem számolok. November környékén szeretnék elkezdeni tömegelni. Heti ötször edzek edzőteremben, és heti háromszor 25-30 percet kardiózok.
2022. júl. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%
Valaki mesélje már el, miért vannak full normális válaszok leszavazva. Elfogadom, ha nem hasznos, csak akkor egy indok@ls nem árt 🤷🏼‍♀️
2022. júl. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!