Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ha egy alapból vékony ember 2...

Ha egy alapból vékony ember 2 hét alatt lefogy 5 kg-ot(ami tegyük fel, igen, zsír és izom) akkor az meglátszik rajta?

Figyelt kérdés

Nem akarom kipróbálni, ne kövezzetek meg, csak kíváncsiságból kérdezem


Mert oké hogy állítólag azzal víz és izom ment le, de attól még ugyanúgy csökkent a súlya, pl így a nadrágja is lötyög rajta, nem?


2022. dec. 22. 20:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Gimi elején kint voltam Angliában két hetet befogadó családnál. Az angolokról tudni kell, hogy nagyon nem tudnak főzni, gabonapelyhen és tortillan éltem meg paninin. Mellette rengeteg volt az aktív program.

56 kilóról lementem kb 52-re. Az arccsontom látszódott ki kicsit jobban meg a bordáim, de annyira nem volt durva változás küllemre. Az ijesztőbb inkább az volt, hogy a nadrág, amit első nap hordtam hazaúton már csúszni akart le.

2022. dec. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!