Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha leadom a felesleget mindenh...

Ha leadom a felesleget mindenhol meglátszik majd?

Figyelt kérdés

Eléggé duci vagyok,viszont ebben az évben elhatároztam hogy biztosan lefogok fogyni,ez rendben lenne de az érdekelne, hogyha leadnék kb 10 kilót mindenhol meglátszana?

A nyakamat és a kezemet szeretném a hasam után legjobban lefogyasztani,azért hogy látszódjon az ádámcsutkám.Most is látszik olyankor amikor hátradőltöm a fejem,viszont máskor nem.

Tudom hogy most jöhetnének olyan válaszok hogy "Fuu ez a legnagyobb gondod stb.."de ez érdekelne és azért írtam ide mert szeretnék erre választ kapni.

Légyszíves aki tudja a választ és nem idétlenkedi el az írjon.Előre is köszönöm!



2013. szept. 24. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha CSAK 10 kiló felesleg van rajtad, akkor igen, valószínűleg "elő fog bukkanni" a fogyás által az ádámcsutkád.


Ha viszont 30 kila felesleget cipelsz, akkor 10 kilótól ne várj ilyen téren sokat.

2013. szept. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így van. De ne ebben az évben fogyj le, hanem azonnal kezdd el.
2013. szept. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kb olyan 10-15kiló felesleg van rajtam és kb pont ennyit készülök leadni.

Ha még így is látszik egy picit akkor később már nagyon fog látszani vagy csak átlagosan?

2013. szept. 25. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!