Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Hogyan tudtok fogyni ilyen...

Hogyan tudtok fogyni ilyen zoldseg es gyumolcsarak mellett?

Figyelt kérdés
Kenytelenek vagyunk felutni barnarizzsel, teljes kiorlesu kenyerrel stb, de en ugy sose fogyok.

2023. márc. 12. 19:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Inkább számolj kalóriákat, akkor belefér a kenyér, rizs is, és simán lehet fogyni ezekkel is.

Másrészt vegyél olyan zöldségeket, amiknek most van szezonja, azok nem drágák.

Meg fogyni nem csak zöldségekkel kell, úgy nem fog menni

2023. márc. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Mennyi a napi kalóriabeviteled, kérdező?
2023. márc. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
hosszutavon nezve egy tal spaghettivel hozza pradicsoma salata jobban fogysz mint a nasikkal amik olcsobbnak tunnek mint a zöldseg de nem laktatnak el rendesen.
2023. márc. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nasira sincs penz. Napi 3000 egy egeszseges kaja, reggeli ebed vacsora hus haj tojas gyumi zoldseg. az 90000 per fo es meg van ket gyerek plusz szamlak
2023. márc. 12. 20:32
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Kalóriaszámolásról mennyit tudsz?
2023. márc. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Hülyeségeket beszélsz kérdező
2023. márc. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

Megint valaki, ami "megmagyarázza", miért nem fogy le.

A napi 3000 Ft enyhén szólva irreálisan magas, valamit nagyon rosszul csinálsz, ha neked ez jön ki.

Vagy egyszerüen csak lusta vagy odafigyelni, kalóriákat számolni és ezért keresel kifogást.

2023. márc. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
Nem drágább szarból kevesebbet enni.
2023. márc. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 NTBS ***** válasza:
76%
Kevesebb táplálék több mozgás.
2023. márc. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Évek óta hús/zöldség/tojás/tejtermék/olajos magvak/ zsiradék kombó az étrendem alapja+ 1-2 kiegészítő. Szépen lefogytam, tartom. Megvesszük ami kell, de mellé nem veszünk pl gyümölcsöt, cukros édességeket, fehérlisztes kenyeret, péksütit, tésztát, csipszet, cukros italokat stb stb. A kaja nem olcsó, de felesleges dolgok nélkül máris futja az alap étrendre ami segíthet a fogyásban, és az éhségérzet csökkenésében. Sőt, még egy szobabiciklit és súlyzókat is vettem a mozgáshoz.

Én se fogytam rizzsel meg hasonlókkal. A "mindenből kevesebbet" kamu divatszlogen se vált be mert sose laktam jól, folyton éhes voltam.

De Aki akarja az megoldja. Olyanná kell alakítanod az étrendedet amilyenné szükséges a fogyáshoz, és amivel jól érzed magad. Ja és kalóriákat nem számolgattam, ha azt nézegetném miben mennyi kalória van , és ez alapjàn kéne megszabni a táplálkozásom, kb éhenhalnék. Ha pedig annyira nincs pénzetek, minek csináltatok gyereket? Na az drága hobbi!

2023. márc. 16. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!