Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Milyen szenhidratszegeny...

Milyen szenhidratszegeny receptek vannak?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 24. 00:21
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Voltam mar ,de mindnehol minden rendben volt,de a hazi orvosom mindig azt tanácsolja,hogy etkezzek szénhidrát mentesen!
2023. ápr. 24. 14:26
 12/19 anonim ***** válasza:
56%

"hazi orvosom mindig azt tanácsolja,hogy etkezzek szénhidrát mentesen"

És hogyan étkezz szénhidrátmentesen? Ezt nem részletezte a tisztelt házi orvos? Miért javasolta ezt, ha elmondásod szerint minden laboreredményed negatív?

2023. ápr. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
56%
Szénhidrát mentesen nem lehet étkezni. Cukormentesen lehet. Inkább menj el intolerancia és allergia vizsgálatra.
2023. ápr. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
De mondta,hogy hagyjam el a rizst ,a tésztát ,a krumplit,hússal zöldséget egyek! Azért javasolta,mert mindig puffadok!
2023. ápr. 24. 16:10
 15/19 anonim ***** válasza:
56%

"mondta,hogy hagyjam el a rizst ,a tésztát ,a krumplit"

De ha semmilyen vizsgálati eredmény nem erősítette azt meg, hogy te a rizstől, a tésztától és a krumplitól puffadsz, akkor miért kell elhagynod? Nagyon Nők Lapja feelingem van.

2023. ápr. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért mondja nekem mindig! Talán csak találgat,tényleg nem tudom!
2023. ápr. 24. 16:36
 17/19 anonim ***** válasza:

Egyél sovány húsokat, halat sült, vagy főtt tojást, sovány tejtermékeket, főzeléket, levest. Köretnek párolt zöldséget, desszertnek nyers gyümölcsöt, italnak vizet.


Hagyd el a cukros ételeket, pékárúkat, finomított lisztet, édességeket, üdítőket.

2023. ápr. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Igen a házi orvosom is ezt tanácsolta! Köszönöm a válaszod!
2023. ápr. 25. 17:12
 19/19 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a puffadás elleni Espumisan gyöngyöt: patikában kapható vény nélkül.
2023. ápr. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!