Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Most akkor lehet este kenyeret...

Most akkor lehet este kenyeret enni vagy nem, ha kalória kereten belül van?

Figyelt kérdés
ápr. 22. 15:47
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
33 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Ha 2024-ben ez a kérdés komoly a részedről, akkor nincs miről beszélni.

A fogyás a cél? Akkor bármit lehet enni akár este, akár nappal, ha kalóriakereten belül vagy. Egészségügyi szempontból nyilván nem ennyi a képlet, de ha te este eszel kenyeret, annak se fogyás, se egészségügyi szempontból nincs jelentősége.

ápr. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%

Lehet. Bármikor bármit lehet enni ha kaloriakereten belul van akkor fogyni fogsz.

Viszont ez nem feltetlen ugyanaz mint az egrdzseg. Pl lefekves elott fel oraval ha megeszel 3 szendvicset az mar megterhelne a gyomrot es rontana az alvasminoseget pl.

De nyugodtan egyel kenyeret. Nyilvan ne magaban hanem legyen mellette feherje meg zoldseg es akkor konnyebben jollaksz

ápr. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

"lefekves elott fel oraval ha megeszel 3 szendvicset az mar megterhelne a gyomrot es rontana az alvasminoseget"

Vagy nem. Rengetegen csinálják ezt, mégsincs semmi probléma se a gyomrukka, se az alvásminőségükkel. Ettől függetlenül senkit nem bíztatok arra, hogy lefekvés előtt fél órával kajáljon, de ez a téma sem fekete-fehér. Attól is függ, hogy mekkora szendvicsről beszélünk, mi van abban a szendvicsben (stb.). Az viszont tény, hogy ennek fogyás szempontjából semmi relevanciája. Fogyás szempontjából csak a kalóriakeretnek van relevanciája.

ápr. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Valaki azt mondta, ha este eszek kenyeret vagy tészta félét, az másnap reggelre zsírban lerakódik!
ápr. 22. 15:56
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor itt az ideje nem tudatlan valakikre hallgatni, hanem hiteles forrásokból tájékozódni. Mindig legyen gyanús, hogy ha valami alaptalan és értelmetlen ökörségnek hangzik, az az esetek 99%-ban az is.
ápr. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

"ha este eszek kenyeret vagy tészta félét, az másnap reggelre zsírban lerakódik"

És ez a professzor nem magyarázta el neked, hogy ez az egyértelműen létező folyamat hogyan zajlik le biokémiailag? Mit ír erről a Nők Lapja?

ápr. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
aki még mindig itt tart h lehet e este kenyeret enni meg h este 6 után lehet e vacsorázni az tényleg nem tudom hol él
ápr. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hát én eddig nekem nem kellett fogyiznom, bármit ehettem, sőt, sokszor nutellába mártogatott sós perecet meg eperlekváros rántott húst stb hülyeségeken éltem, de most közel az 50 hez picit hízni kezdtem és most se fogyózom, csak azért írom a kalóriákat, hogy ne lépjem túl a napi adagot, hogy ne hízzak tovább, de fogyni se akarok, ennyi elfér, tényleg nemsok, szóval egy munkatársam nagyon régóta részese ezeknek a dolgoknak, folyamat figyelgeti meg méregeti magát, nyár előtti méregtelenítő villámdiéta stb, ő mondta.

Én meg lusta voltam utána nézegetni, gondoltam, itt több válasz majd eldönti, hogy igaz-e vagy sem.

Köszi amúgy!

ápr. 22. 16:27
 9/14 NTBS ***** válasza:
100%
Igen, lehet.
ápr. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9%
Figyu nemcsak a finomliszt a gond hanem a sikértartalma az adalékok a sútőpor azvizfokozók stb . Etek is puffasztanak hizlalnak, a kovaszos eredeti normal kenyér nem tenné ezt .
ápr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!