Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Nasi helyett mit esztek?

Nasi helyett mit esztek?

Figyelt kérdés
ápr. 25. 22:24
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
90%
Leginkább magam készítek túróval és/vagy joghurttal, vaníliás proteinporral, édesítővel meg egyéb izesítőkkel különböző desszerteket. Így még egész egészséges és tápláló is. Pl vaníliás-mazsolás krémtúró, sütés nélküli túrótorta aminek zabkeksz az alapja, valamilyen gyümölccsel. Vagy simán csak joghurtba teszek kis protein port meg egy kiskanál lekvárt. Mind nagyon finomak. :)
ápr. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Gyümölcsöt, epret, málnát, áfonyát stb. Kár, hogy olyan drága a boltban mindegyik, de az édes ízről nem tudok lemondani.
ápr. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
95%
Csinálok magamnak fagyit fagyasztott gyümölcsből, túróból és görög joghurtból.
ápr. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Hú, 3-es, ez jól hangzik, ezt kipróbálom én is. :) 1-es vagyok.
ápr. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
93%
Semmit. Van 4 étkezésem és csak akkor eszem
ápr. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt segített, hogy nem nasizok. Az elején nagyon nehéz megállni, de egy idő után már hozzászoktam, most már nem kívánom.
ápr. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

5

Én is csak étkezéskor eszem, szintén napi 4 alkalom. De az étkezéseket többnyire valami tápláló nasival zárom le, úgy van kialkulálva hogy beleférjen. :)

ápr. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
8%
NEM nasizok külön soha, mindegy, mit eszel, remgeteg fölösleges kalóriát viszel be, értelem nélkül.
ápr. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
69%
Már hogyne lenne értelme? :D Finom, örömöt ad, erre is szüksége van az ember lelkének. :) Amúgy meg léteznek egészséges és tápláló nasik is.
ápr. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
38%

Nekem NEM a nasik adnak örömet, sok más is van, ami sokkal jobb.

Megvan, mikor eszem, akkor vannak finom és egészsége ételek, néha desszert is, ha rákivánok, de két étkezés között nem eszegetek semmit

ápr. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!