Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Mit egyek utazás alatt, ha...

Mit egyek utazás alatt, ha diétázom?

Figyelt kérdés
22 órás autóút áll előttem (nem én vezetek, de akkor is hosszú), múltkor egész úton nem ettem semmit, és estére már kopogott a szemem az éhségtől.

2023. júl. 24. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem 22 órán fog múlni a fogyásod sikeressége, ez garantált.
2023. júl. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Mondjuk azt, amit amúgy is, de tényleg, sokkal jobb éhezni :D


Dobozolsz el kaját, és ennyi.

2023. júl. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Hat nem te vagy a legelesebb kes a fiokban az ennyibol is kiderult.
2023. júl. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt, amit eddig. Mármint, gondolom vagy viszel magaddal hűtőtáskát vagy pedig megálltok venni ételt útközben. Ha hűtőtáskát viszel, akkor simán azt csomagold, amit otthon is ennél (habár sajna nem szoktam annyira hűtőtáskát használni, nem tudom hogy a jégakkuk mennyi ideig lesznek hidegek, meddig fog a kaja rendben lenni ott bent, de gondolom azért az út jó részét kibírják), ha viszont megálltok és pl. benzinkúton, vagy élelmiszerboltban veszel kaját, akkor vagy olyan előrecsomagolt kész kaját veszel, amin ír kalóriát, vagy pedig betippeled a kalóriát. De az első válaszadónak igaza van, nem 22 órán fog múlni a fogyásod sikeressége. Mármint, mögöttem pl. kb 45 kg fogyás van. Olyan sok nap volt azalatt a 45 kg leadása közben, amikor elcsesztem. Nem egy és nem is kettő. Sőt. Voltak olyan hetek közben, amikor szinte napi szinten sikerült több kalóriát bevinnem.. ideális? Dehogy. De letudtam adni a kilókat? Igen. Az embernek vannak könnyebb és nehezebb időszakai, van amikor "elrontja" a napot, de ez nem jelenti azt, hogy amiatt az elcseszett nap, napok miatt buktak az egész fogyókúrát.
2023. júl. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Akkor semmit.
2023. júl. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha diétázol, akkor van étrendet, hiszen a diéta irányított étkezést jelent. Tehát értelmetlen a kérdés, vagy nem tudod mi a diéta.
2023. júl. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

en ertelek...uncsi is sokszor a kocsiban es az ember többször ehezik meg mint otthon vagy munkaban.

Nyers zöldsegek összevagva, Hummus, vagy egyebb tunkolni valo cucc (figyelj hogy ne legyen margarin alapja pl mert azok kaloriadusak nagyon), 1-2 gyümölcsöt, ropi, 2 zsemle, ragogumi, cukormentes cukorkak, innivalo dögivel, rizs salatatkeszithetsz otthon elöre dobozba egyy adagot vagy couscoust.

2023. júl. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Nem sok eszed van. Pl edd azt ami a diétádnak megfelel. Dobozolj kaját pl jégakuval. Nem olyan bonyolult, de te inkább éhezel egész nap. Grat!
2023. júl. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%

Valami táplálót. Az a lényeg higy ne éhezz és ne is unalomból egyél.

A helyedben készítenék egy szendvicset amit hamar megeszek hogy ne romoljon es dobozolnek melle egy doboz elokeszitett zoldseget

Amellett lehet pl banan, etcsoki, olajos mag, zacskos gesztenye, korpás keksz az ut tobbi reszere


Ha visztek hutoladaty en biztos 3 szendvicset vinnek


Ha tudsz akkor csinalhatsz tk lisztbol meg sonkabol pizzas csigakatx en meg azt szoktam vinni


Vagy szinten ha van huto akkor valamilyen wrapet

2023. júl. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha 22 órás autóút, akkor én jobban bírnám evés nélkül. Amúgy is szenvedés egy ilyen út, hátha még le is terheled közben az emésztőrendszered.


Lehet, csak nekem ennyire furcsa, hogy autóút közben enni kell, meg folyamatosan ragcsálni, nasizni valamit, de én ettől tuti rosszul lennék.


A tippem, hogy ha eszel, akkor ne egyél út közben, hanem vigyél magaddal kedvedre való főtt ételt (pl. TK. gabona köretnek, saláta és valamilyen könnyű fehérjeforrás (én vegán vagyok, nálam ez pl. Párolt tofu lenne) és ezt egyétek meg lassan egy autós pihenőben. Utána esetleg egy klassz protein-shake ha még éhes vagy, vagy gyümölcs zárásnak.


Ha pedig nassolnál, akkor egyértelműen a teljes értékű ételek játszanak:

- olajos magok

- nyers gyümölcs/zöldség

- humusz mártogatós

- vegán fehérjeszeletek/raw-bars

2023. júl. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!