Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Busszal utazunk nyaralni,...

Busszal utazunk nyaralni, viszont fogyókúrázom. Mit vigyek, ami nem romlik meg, és nem is vágja haza a fogyókúrát?

Figyelt kérdés

Általában sok sovány húst, tojást, túrót eszem, meg rengeteg zöldséget.

A buszos út kb. 22-24 órás lesz, és fogalmam sincs, mit vihetnék, ami nem hízlal, amit könnyű megenni meg elvinni is, és ami nem omlik meg olyan hamar a buszon :(


Puffasztott rizsre gondoltam, 1-2 alma, esetleg vigyek ebédre hűtőtáskában némi húst+főtt kukoricát és zöldségeket?


Ötleteket várok :)


Amúgy a busz 11-kor fog indulni, így a reggeli meg lesz oldva, az ebédre, vacsorára kell vmi megoldás.


És sajnos ilyen buszos útokon óhatatlanul előkerülnek a nasik, férjem tuti végig csak enni fog, így nasinak is jó volna vmi nem hízlaló étel. Kinek milyen ötlete van erre?



2015. júl. 29. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem reggel egyél túrót, és olyasmit amit nem vihetsz mert megromlik, kiömlik stb.

Süss le magadnak jó ropogósra húst, azért ropogósra mert ha esetleg szereted félnyersen akkor az ugyan olyan gyorsan megromlik pár óra alatt a melegben mint ha nyers lenne.

Vihetsz pufirizst, valamilyen szalámit az nehezebben romlik.

Nem kell belőle kilókat enni, és nem hizlal úgy.

Vaj sem romlik ennyi idő alatt csak olvad, bár sokan nem ajánlják.

Pakolhatsz be sok uborkát és paradicsomot paprikát azt nassolhatnál út közben , kevés a kalória benne.

Kalória mentes édesítőszeres üdítő.

2015. júl. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Krisz85 ***** válasza:

baromi egyszerű:


múzli magavas fajta, gyümölcs

magok: pl sótlan mogyoró

telj kiörl kernyér, Aldiban van olyan hogy 500 g és 50 g *10 db ilyen kis adagra van csomagolva, 500 ft de ki lehet bírni ha ilyen szükségállapot van

Aldi szintén, ez sem olcsó de rohadt jó én imádom, én horgászatkor ettem, halkonzerv zöldségekkel - 550 ft kb, viszont a műanyag teteje levehető és mini villát lehet belőle kipattintani, így evőeszköz van nálad, ez egy teljes étkezés magában, kenyeret sem kell enned hozzá, mert bab is van a tonhal mellett, mindez olyan arányban hogy baromira nem büdös, nincs hal szaga annyira mint a többinek, nem fognak megfulladni melletted a buszon, ez sem olcsó, de ez van, jah és fóliás a teteje, nem kell konzervnyitó

vacsorára pedig vihetsz adagonként kapható proteint is, Scitec shop


hajrá!

2015. júl. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Sajnos nem túl egyszerű a helyzetem, mert az olajos magvakra allergiás vagyok, és gluténmentesen étkezem, így eléggé bonyolult...


De vettem előre csomagolt salátát amihez kis tasakban van külön az öntet, és hozzá van villa is. Ehhez vettem még egy lazac-saláta konzervet, olyasmi lehet, amit Te, kedves 2. válaszoló írtál :)

Plusz főzök főtt kukoricát, ezúttal sós vízben, hogy a sózásra ne legyen gond. Meg vettem egy padlizsánt is, azt meggrillezem, és a kukoricához jó lesz. Talán még egy kis grillezett paradicsommal is megspékelem :D


rágcsának puffasztott rizst vettem és almát. Természetesen nem fogom mind befalni, de jobb, ha van vmi egészséges alternatíva a chips meg nápolyi helyett :)


Italnak lesz ásványvíz, és főzök zöld teát, steviával, így ha esetleg megmelegszik az ital, nem lesz probléma, meleg teát még mindig jobb kortyolgatni, mint meleg ásványvizet :)


Azért írtam most le ezeket, mert ha valaki hasonló helyzetbe kerül, talán segítség lehet, én miként oldottam meg.

2015. júl. 30. 08:22
 4/4 Krisz85 ***** válasza:

jah bocs ezt nem tudtam, mármint lehet nem vettem észre hogy írtad hogy glutén érzékeny vagy, elnézést


viszont jó alternatívákat választottál!

2015. júl. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!