Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Eritrit sós utóíz és maró...

Eritrit sós utóíz és maró érzés, hogy lehet módosítani?

Figyelt kérdés
Eritritre cseréltem a cukrot. Ha eszem eritrites dolgot sós utóízt érzek és mikor lenyelem a falatot amit ettem marja egy kicsit a torkom. Hogy lehet megoldani, hogy ne legyen ilyen utóíze?
2023. aug. 26. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Fura, én sosem éreztem ezt. Valami egyéni érzékenység, vagy lehet pszichés is. Esetleg próbálj ki másik édesítőt. Akár vegyesen, hátha kisebb töménységnél nincs tüneted.
2023. aug. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Ne használj ilyen szemetet
2023. aug. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
78%
Az eritritnek egy ilyen "hideg" érzete van az édessége mellett. Nem ezt érzed? Ezt nem lehet elvenni. A xilit egy fokkal jobb íz de az nem teljesen nullkalória.
2023. aug. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Az eritritnek van egy mellekize amit valaki vagy szeret vsgy nem. A xilitnek nincs de abban van kaloria. En mindenbe steviat hasznalok ami por allagu es negyedannyi van belole. Pici mellekize annak is van de sokkal kevesebb mint az eritritenk
2023. aug. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem pont a stevia a mellékízes, az eritrit cukorízű, nem tudom megkülönböztetni. Kinek mi jön be, kísérletezni kell.
2023. aug. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Lehet akkor én ízérzékelésem más. Kipróbálok mást, hátha az jobban bejön :)
2023. aug. 27. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!