Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen érzés volt az első...

Milyen érzés volt az első 5-10 kilót felszedni? Lehet nálam ez csak puffadás?

Figyelt kérdés

Erre a kérdésre igazából azért vagyok kíváncsi, mert férfiként normál/izmos alkattal nem tudom eldönteni, hogy híztam vagy csak puffadok. Valamennyi zsír biztos van a hasamon, de folyamatosan behúzom mert gáznak érzem. Közben egyre nagyobb, ha egy keveset is eszem már megnő, de ezt nem tudom eldönteni, hogy azért nő meg mert x étel mennyiség után már nem annyira tudom behúzni vagy mert simán csak puffadok. Illetve ami még érdekesebb, hogy a súlyom nem változik csak a hasam növekszik.


Ha ülök még rosszabb, az ingeim furán feszülnek és valahogy mindig érzem, hogy nagy a hasam. Aki hízik az is ilyen kicsit test idegennek/nem teljesen természetesnek tartja a súlyfeleslegét? Ismerek, meg itt is olvastam pár sztorit, akinek fel sem tűnt, hogy hízott csak már a ruhánál ha nem jött fel rá.


Orvoshoz elszeretnék menni, illetve lehet egy test zsír százalék mérés sem ártana.



2022. nov. 5. 00:06
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
A puffadast általában érzi is az ember, elég kellemetlen, feszül, faj a hasad, jó ideig semmit nem tudsz vele kezdeni, de ha mozogsz stb, kiürül levegő formában . A súly meg relatív. Simán lehetsz ugyan annyi, ha vesztettel izmot de mondjuk a zsír több lett. Néha én is másképp nezek ki ugyan annyi kilosan. Ha sokat ettem/ittam , nagyobbnak nezek ki, de valójában tartósan nem hiztam. Ilyenkor érdemes valóban centit mérni illetve test zsír százalékot, ha érdekel. Ezt mindig reggelente tedd. Úgy valosabb az eredmény :)
2022. nov. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
36%
Állj mérlegre pár hetente, havonta 1x! Ha hízol azt nem érzed, és egyébként is kényszeresnek tűnik, ha te izmos alkattal állandóan behúzott hassal közlekedsz. Nyilván ha eszel a gyomor megtelik nagyobb lesz, pár óra alatt megemészted, ha puffadsz az megint más kérdés, de azt meg tudod szüntetni azzal, hogy tudatosan eszel.
2022. nov. 5. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
35%
Egyed a pizzát, jó lesz az...
2022. nov. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!