Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Levest lehet enni fogyókúra...

Levest lehet enni fogyókúra ideje alatt? Tészta nélkül.

Figyelt kérdés
jan. 26. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Attól függ, milyen levest, és mennyit. Babgulyást például nem tanácsos.
jan. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kis zöldséglevest,esetleg kis májgombóc bele vagy csirkemell.
jan. 26. 18:53
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne levest enni fogyókúra alatt? Miért ne lehetne tésztával enni levest fogyókúra alatt? Miért ne lehetne babgulyást enni fogyókúra alatt? Mindent lehet enni, ami belefér a kalóriakeretedbe. A levesek általában relatív kevés kalóriát tartalmaznak (nyilván adagtól és összetevőktől függően), a főtt alapanyagok miatt könnyen emészthetők, és a folyadéktartalom miatt gyorsan telítenek, amik kalóriadeficit során kifejezetten előnyt is jelentenek. Miért van olyan érzésem, hogy fogalmad sincs a kalóriaszámolásról és a táplálkozási alapokról? Így magaddal szúrsz ki, pláne hosszútávon.
jan. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy lehet. Akár sokat is. Csak egeszseges dolgok vannak benne, laktat es keves kaloria. Egesz nyugodtan levesezz.

Akar tesztat is rakhatsz bele hisz mellette a sok zoldseg tesz rola hogy sokaig jollakj. Huslevest is ehetsz, majgombocot is.

jan. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Persze, hogy lehet
jan. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt tapasztaltam, mint az előttem szólók: ahhoz képest, hogy mennyi kalória egy adag leves, relatíve jól laktat. Ez minden levesre érvényes, amit én ismerek, próbáltam. Egyedül a sok hozzáadott cukrot tartalmazó, pláne tejszínes gyümölcslevek esetén lennék óvatos, azt csak kis mértékben enném.
jan. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Simán. Kevés a kalóriatartalmuk alapból, most az, hogy mennyi tésztát stb.-t teszel bele, azt már tudod befolyásolni.

Egyébként tényleg a kalóriakereten van a hangsúly, tehát ehetsz te pizzát, hamburgert, palacsintát is ha nem haladja meg az aznapi kalóriakereted.

Bár diétában inkább maradjunk a húsoknál, a tojásnál, a zöldségeknél, a teljes kiőrlésű dolgoknál, és a kardió valamint erősítő edzésnél, mert pizzával és palacsintával is le lehet ugyan fogyni, de egyrészt egészségtelen, másrészt nagyon sok kalória van bennük, ezért keveset lehet csak belőlük enni + gyorsan is felszívódnak, ergo hamar leszel megint nagyon éhes.

De leves az mehet.

jan. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Csontleves zöldséggel.
jan. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ember.

Víz+ 6-8 féle zöldség. Ennyi.

jan. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!