Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha kinai levest eszek mindenna...

Ha kinai levest eszek mindennap vacsorara attol tenylrg fogyok?

Figyelt kérdés

2014. júl. 23. 18:19
 1/6 Lipton. ***** válasza:
Persze
2014. júl. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

És mit eszel napközben?

Kínai levesen mit értesz? Ilyen félkész cucc? Vagy kínai étteremben, kínai étel?

2014. júl. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hogyne, két hét alatt álom alakod lesz.

Most komolyan, ki találja ki ezeket a hülyeségeket?

2014. júl. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán jó. Alapvetően szénhidrát, ami nem éppen diétás. Inkább csinálj rántottát, az is megvan pár perc alatt. vagy süss egy szelet csirkemellet, egy adag párolt zöldség is hamar megvan fagyasztott vegyes zöldségből. (a fagyasztott cuccok jók, mert nincs bennük tartósítószer, ellenben vitamin azért akad, ha nem is annyi, mint a frissben). Vagy csinálj káposzta-répa salátát, lereszeled a cuccokat, egy lime leve rá, és pici bors.
2014. júl. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
utolsó vok, a kínai kaja ellen még annyit, h pár hónapja rákattantam, jó lesz az nekem, hetente 3x azt ebédeltem, kis adagot, és csak husi-zöldség kombóban, de így is feljött 2 kg. Sürgősen le is álltam vele. Szóval a kifőzdés kínai kaja se fogyókúrás.
2014. júl. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért éppen kinai levest, az csodakaja?

Aztán kinai leves van vagy annyi.

2014. júl. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!