Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » 4 nap alatt hogyan tudnék...

4 nap alatt hogyan tudnék leadni 1-2 kilót?

Figyelt kérdés
Miket egyek hányszor egy nap és hány óra után ne egyek már semmit? Komoly kérdés!

febr. 26. 22:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Jo kérdés!
febr. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, bár az könnyen elérhető hogy vizet és salakanyagot veszíts, így 1-2 kilóval kevesebbet mutasson a mérleg, de az nem fogyás. Ha valóban zsírból szeretnél fogyni ennyit, az kb egy hónap lesz, nem 4 nap.
febr. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
1-2 kiló kb salakanyag. Bemész a boltba, DM-be pl.veszel szűztea kapszulát. Az hashajtó hatású. Visszafogod a kalória bevitelt. Garantáltan meglesz az 1-2 mínusz. Esküvőm előtt így csináltam kb 4 napig én is, hogy perfect legyen rajtam a ruha. A puffadt pocit szépen el is tűntette.
febr. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Egyél kevesebbet, mozogj többet
febr. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Sehogy
febr. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Matematikailag, sehogy.
febr. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Vízhajtó, méregtelenítő tea.

Este már semmit se egyél.

Nem valódi fogyás, a mérleg kevesebbet mutat majd de látszani nem fog.

febr. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én 1 hét alatt fogytam másfél-két kiló körül, de 4 nap alatt már egyáltalán nem lehet egészségesen művelni ezt. Nálam is csak azért, mert eleinte még kevertem a rostdús étrendemet fehér liszttel és utána hirtelenül álltam át. Várakozó álláspont indult meg bennem hirtelenül.


35/F

febr. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

Egyszer szájfertőzést kaptam, mert a busz kapaszkodó után megtöröltem kézzel a szám szélét. Lehet ettem is mosatlan kézzel. Már nem emlékszem. 18 éves voltam.


Egy hét alatt 5 kg-ot fogytam.


Kicsi hideg pudingot ettem kétszer reggelire. Meg kétszer fél.liter húslevest. Csórók voltunk, nem vettek nekem külön kaját amit kín nélkül megbírtam volna enni.

Belül hólyagos volt a szám iszonyatosan fájt ha hozzáért valami, vagy ha meleget ittam.

5. vagy 6. nap sírva elcsipegettem egy szelet üres kenyeret.

Ennyit ettem egész héten. -5kg-al voltam kevesebb.


Te ezt azért ne csináld!

Ha eszel valami normális reggelit (Joghurt+zab, rántotta kenyér nélkül), aztán mondjuk gyümölcsöt ebédelsz, a vacsit kihagyod. Vagy egy kis üres levest iszol. Sikerülhet a célod.

Tartósnak nem biztos hogy tartós fogyás lesz. De gondolom most a cél a fontos.


Ha megteheted, még szaunába is elmehetsz. Vagy tekerj a kényes részekre folpackot és abban tornázz/fuss.

febr. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
4 nap alatt nem tudsz fogyni. Az első 1-2 hétben csak a víz távozik a szervezetedből...
febr. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!