Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » -4000 kalória 4 nap fogyókúráv...

-4000 kalória 4 nap fogyókúrával jó szerintetek?

Figyelt kérdés
Nem éhezek, laktató kajákat eszek. Napi 1500-1600 kalóriát viszek be.

2022. dec. 11. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Az napi 1000 kcal deficit. Teljesen rendben van. Az 1500-1600 kcal sem feltétlenül kevés, bár azért jó lenne tudni hány kg, milyen magas vagy, illetve férfi, vagy nő. Viszont ennél kisebb deficittel sincs gond. Most még jól bírod, ami rendben is van, de ha esetleg kezded érezni, hogy kevés, szédülsz, ingerült vagy... Stb, akkor nyugodtan ehetsz többet. 500 kcal deficit is tökéletes hosszútávon.
2022. dec. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Attól is függ a válasz, hogy milyen magas vagy, hány kiló vagy, hány éves vagy, milyen munkát végzel és milyen az általános egészségügyi állapotod.


A kérdést viszont nem értem. Négy napig szeretnél fogyókúrázni? Ráadásul napi - 4000 kalóriával. Mennyit eszel egy nap, amiből levonod a napi 4000-ret?

2022. dec. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kalóriabázisban néztem meg. 190cm 91 kg. Ülőmunkát végzek, napi 15 percet biciklizek munkába járással. 20 éves vagyok. Heti 1 vagy fél kiló fogyás a célom
2022. dec. 11. 13:48
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez így rendben van! A kalóriabázis nagyon jó alkalmazás, használd becsületesen és menni fog a fogyás! Sok sikert!
2022. dec. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Kondiba is szeretnék elmenni, csak kicsit félek az ottani közegtől.
2022. dec. 11. 14:11
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne félj! Inkább elismerést érdemel, mint sem bírálatot, hogy változtatsz az életmódodon.
2022. dec. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
190 centivel és 90 kilóval gondolom férfi vagy. Ha ez a helyzet, akkor én nem javasolnék neked ilyen ütemű fogyást. Főleg, ha edzőterembe is akarsz járni. Súlytartó, vagy enyhe deficit + izomépítés, mivel kilókban egyáltalán nem vagy túlsúlyos ehhez a magassághoz. A testösszetételeddel már lehet gond, azt nem tudjuk, de valószínű, ha fogyni szeretnél. A közegtől szerintem sem kell félned, de egy személyi edző sokat segítene a helyes kivitelezésben, edzésterv összeállításában, amivel sokkal gyorsabban, jobban, hatékonyabban haladnál. Egy idő után nyilván elhagyható, ha már ismered a gépeket, az alapgyakorlatokat, és össze tudsz rakni egy edzéstervet magadnak (ami nem egy nagy dolog valójában, ha az alapokkal tisztában vagy, de vannak nagyon jó alkalmazások, yt videók is, amik segítenek). Aztán ha eléred, amit szeretnél, akkor egy súlyzó készlet bőven elég otthonra a szinten tartáshoz, mellette pedig kardiónak eljárhatsz futni. Hosszú távon olcsóbb, fenntarthatóbb, bár sokan kifejezetten megszeretik a közeget, gépeket, társaságot és továbbra is lejárnak. De ha van otthon egy minimális felszerelésed, akkor könnyebb, ha valami miatt, pl idő, nem érsz rá annyit utazni, vagy anyagilag épp nem engedheted meg.
2022. dec. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Megint egy kalóriaszámláló!


Hibás!!!


#szénhidrát


[link]

2022. dec. 13. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!