Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » 4 nap alatt 2 kg fogyás? Tippek?

4 nap alatt 2 kg fogyás? Tippek?

Figyelt kérdés
Szeretném leadni azt a 2 kgt amit felszedtem a héten. Úgy 4 napon belül jó lenne, mert jobb színben szeretnék megjelenni vhol. vmi tipp a gyors fogyásra? Lehetőleg ne tablettás.. meg netes fogyókúra cuccok nélkül.. előre is köszi a normális válaszokat.

#edzés #diéta #torna #diétás étel #kalóriabevitel csökkentés
2023. jún. 17. 16:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
2 kiló hízás nem hízás, ahogy 2 kiló fogyás nem fogyás. Ennyit minden ember testsúlya ingadozik egyetlen nap alatt, hála a víznek, a salaknak, a székletnek, a sónak, az elektrolitnak, a glikogénnak. 2 kiló hízás/fogyás testzsírból értelmezhetetlen, ráadásul 2 kiló hízásnak/fogyásnak nincsen látható, gyakorlati jelentősége. Ha te most nem vagy megelégedve a testeddel, akkor hiába hízol/fogysz 2 kilót, nem fogsz máshogy kinézni. A testképzavarodat és a butaságodat okold, ne azt a 2 kilót.
2023. jún. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az első válasz írónak. Sőt én ki egészíteném. Nekem egy endokrin szakorvos azt mondta hogy 2 - 3 KG + / - Hízás / Fogyás nem számít test súly csökkenésnek / hízásnak. Pontosan azért amit az első is írt. Tehát széklet ürítés előtt vagy után állsz a mérlegre, vagy étkezés előtt vagy után állsz a mérlegre. Illetve a rajtad lévő ruházat / a rajtad lévő ruha mennyisége is bele szólhat abba hogy mit mutat a mérleg. Sőt mérleg - mérleg között is lehet minimális eltérés. Éppen ezért az mondta azt a szakorvos hogy 2 - 3 KG + / - nem számít sem hízásnak, sem pedig fogyásnak. És ezt nem most találtam ki hanem egy endokrin szakorvos mondta nekem.
2023. jún. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Menj el kulázni.
2023. jún. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes válaszokat. Nem gondoltam hogy a testsúly akár ennyit is változhat ezek miatt
2023. jún. 17. 20:26
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Ezen jót nevettem: "Lehetőleg ne tablettás.."

🤣🤣🤣🤣

Tablettás a bor, báttya.😆

2023. jún. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
20:32es válaszára: fogyókúrás tablettára gondoltam de mindegy ...nem nem lényeg
2023. jún. 17. 20:38
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
2023-ban valaki még ilyenekre gondol? Azt hittem már rég világossá volt, hogy mind csak marketing, lehúzás.
2023. jún. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 szatam9a válasza:

Fogyni csak egyetlen egy módszerrel lehet. A szervezetbe kevesebb energiát kell bevinni mint amit elhasznál.

Vagy "kevesebbet" eszek vagy többet mozogsz. Nehéz fogyni.

A legjobb amit tehetsz,hogy nem eszel olyan dolgokat amikben sok a kalória,cukor liszt stb.

És olyan dolgokat eszel amik után sokáig nem leszel éhes. Ilyen pl a főtt krumpli. Teljes kiőrlésű cuccok asszem.


Semmilyen gyógyszer nem fog segíteni csak olyan ami az étvágyadra ház. De olyan még nem sok van. És nem feltétlenül egészséges.


A legjobb amit tehetsz,hogy felkeresel egy személyi edzőt vagy aki ért hozzá. Esetleg regisztrálj be a chatGPT-hez . Elég sokat tud segíteni az átlagemberelnek

2023. jún. 18. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha négy napig kiiktatod a CHt, akkor lemehet rólad két kg víz.
2023. jún. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
2-es válaszíró voltam! Kedves 4-es / kérdező. De igen változat + / - 2 - 3 Kg-ot. És ezt amit írtam 28 évvel ezelőtt, 1995-ben mondta nekem egy endokrin szakorvos. Úgy hogy ez nem mostani dolog, és nem kitaláció. És még azt mondta az endokrin szakorvos hogy 3 Kg feletti súly vesztésre, vagy 3 kg feletti súly gyarapodásra, mondják azt hogy fogytál vagy híztál.
2023. jún. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!