Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Milyen kész csomagolt édessége...

Seila kérdése:

Milyen kész csomagolt édességek vannak, amiknek nagyon alacsony a szénhidráttartalma?

Figyelt kérdés
És a Tesco, Aldi, Lidl, Penny-ben található.
jún. 10. 20:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Olajos magok
jún. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az nem édesség..
jún. 10. 20:55
 3/15 anonim ***** válasza:
31%

Az "édesség" édes ízü = cukros valamit jelent, a cukor meg 100 % szénhidrát.


Ezért a kérdésed ostobaság

jún. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Miért lényeges bárminek is a szénhidráttartalma? Cukorbeteg vagy?
jún. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
23%
Édességnek nincs alacson szénhidrát tartalma... minimum 360 kcal.
jún. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
25%
Joghurtok?
jún. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
17%
Puding
jún. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Proteines puding, joghurt, proteinszelet. Általában a proteines pudingnak és joghurtnak is kb. 5g ch/100 gramm, szóval az se nagyon alacsony ha úgy nézed, viszont szerintem elég limitált az alacsony szénhidráttartalmú, boltban készen megvehető édesség az országban, szóval azért az a többihez képest alacsonynak mondható.


Akkor még vannak a Dia-wellness termékek (Tesco), de őszintén, szerintem azok nem valami finom, és ahhoz képest elég túlárazottak, de ízlés kérdése. Továbbá habár szénhidrátcsökkentettek, búzafinomlisztet tartalmaznak, szóval cukorbetegnek ez sem annyira jó (ha a cukorbetegség miatt érdekel), és igazából egy adag sütiben (200g) így is van kb. 30 gramm szénhidrát, szóval ez sem kifejezetten alacsony szénhidrátú, de ennél jobb ch/100 gramm-ot nem hiszem hogy bolti kész sütinél fogsz találni.


Én amúgy a kész bolti édességekről lemondanák, mert kifejezetten nincs olyan, aminek olyan alacsony lenne a szénhidráttartalma. Ha valami cukormentes, akkor is a szénhidráttartalma ugyanannyi, mintha cukros lenne, szóval igazából szerintem max. ha ráállsz a "proteines, hozzáadott cukor mentes" dolgokra, akkor ott lehet sikered, de azonkívül csekély a választék ilyen téren sajnos.

jún. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
cerbona pirogymölcsös müzliszelete, 15g CH van egy darabban, nekem pl tízóraira bőven elég.
jún. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
Ha nasizni akarsz és nincs egészségügyi akadálya akkor csak nasizz amit kívánsz. A mértékre figyelj inkább. Pl. ha szereted a csokit akkor ne 1 egész táblát egyél meg egy nap, hanem csak 3-4 kockát maximum.
jún. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!