Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Létezik olyan étel, amelynek...

Létezik olyan étel, amelynek alacsony a kcal-tartalma, szénhidráttartalma és nem zöldség?

Figyelt kérdés

Másfél hete diétázom, 20 kg-t kell leadnom ahhoz, hogy visszanyerjem az egészségem, ha még sikerül :-( Pontosan ki van számolva a kcal, szénhidrát, fehérje, zsír egy napra. Eddig még nem szoktam meg a csökkentett ételmennyiséget és nagyon éhes vagyok. Tudom, hogy valamikor elmúlik, de néha két étkezés között olyan jól esne valami, ami nem szénhidrát és nem magas a kcal-tartalma.

Hátha van valami ilyesmi :-)


2017. jan. 11. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez itt a reklám helye, de én tőlük rendelek hónapok óta: [link]
2017. jan. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az abonettnek alacsony a ch tartalma és nagyon laktat. Ha már ez sem fér bele, akkor olajos magvak, de azzal vigyázni kell, mert sok a zsír bennük, így magas a kalóriatartalmuk.
2017. jan. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy nem étel, de én a helyedben gyógyteákat innék (nem cukorral). Hársfa, citromfű, rooibos...
2017. jan. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csirkemell/comb (bőr nélkül) salataval, retekkel, uborkaval. Cukkini, padlizsan, zöldbab. Tojás kokuszzsirral sutve vagy főzve. Tofu, kaefiol, káposzta parolva, nyersen. Brokkoli, kelfelek. Ezek mind jok. Esetleg csirkemell sonka. En ezekkel fogytam le 10 eve. Most is ezeket eszem, es tartom. Es persze mozgás.
2017. jan. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolso vagyok. Bocs a zoldsegek miatt, de ha husi/tojás/ tofu melle eszed, rengeteget megehetsz belole, ezekkel finom. Mert zoldsegbol sem mindegyik ehető korlatlanul.
2017. jan. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A halat kihagytam.
2017. jan. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Konjaklisztböl tészta. Aranyárban van, viszont nincs benne szinte semennyi kcal sem. Amig megszokoda diétát, tüzet oltani jó. Bár valamit ahhoznis kell enni mert önmagában olyan mintha gumit rágnál. Bár vannak kcal mentes csokiszószok meg ilyesmik is.
2017. jan. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Víz. Ha teszel egy kis citromlevet, vagy uborkaszeletet egy kancsó vízbe, és iszol egy-két pohárral mikor nagyon éhes vagy, el fog telíteni és csak később leszel éhes. Ennek semennyi kalóriatartalma nincs. A teának se sok, annak több íze is van és szintén eltelíti a gyomrod. Ha pedig nem zöldség, akkor gyümölcs, ebből a legjobb például egy savanyú zöldalma, tehetsz rá fűszereket is, hogy ne legyen unalmas. Pár szem kockázott, grillezett csirkemell is jó lehet, bár nem pénztárcabarát, de négy-öt pici kockától már jobban érzed magad és nem tesz hozzá sok szénhidrátot.
2017. febr. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, nagyon hasznosak. Mindből tudok információkat hasznosítani :-)))
2017. febr. 10. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!