Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Szerintetek is nagyon kevés?

Szerintetek is nagyon kevés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)

nem tudtam hová írni a kérdést ezért ide írom:

van rajtam felesleg de már nem sok. gondoltam majd lemegy a nyár alatt... na mind1 ez nem lényeg...

napi szinten ennyit eszek: 1 szendvics,1-2 yoghurt,max még leves. ugye hogy ez nagyon kevés? nem bírok többet enni és nem tudom miért. rengeteget fogytam örülök is neki meg nem is,de hirtelen ennyit fogyni ez sok... 1 hó alatt leadtam a 105-ös melletem 85-re... és L-Xl-es ruhákból már m-est hordok.. ugye hogy sok egy kicsit? viszont eltünt szépen a narancs bőröm:) Viszont ha már ilyen sokat fogytam,tudtok valami tornát pl mellre? nagyon megereszkedett mintha 2 gyereket szültem és szoptattam volna kb...Köszönöm ha leírjátok a válaszokat:) És mielőtt elfejeltem.. ha eszek pl egy szendvicset olyan érzésem van mint ha híztam volna minimum 2-3 kilót.. olyan rossz így:S vagy csak nyáron lesz ez? ha már enyhül a meleg jobb lesz?

Köszi minden választ:) sziasztok :)


2012. aug. 8. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Anorexiás vagy...
2012. aug. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, kevés. Próbálj meg szendvics helyett alacsony kalóriatartalmú, de tápláló kaját enni, és ha azzal léped túl a napi adagod az nem baj, mivel nem szénhidrát. Mondjuk az durva, hogy egész nap a legnagyobb kajád egy szendvics, mert még a leves is egy gyenge dolog... Változtass ezen, és meglátod, hogy nem hízol, akkor majd megnyugszol
2012. aug. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
szoktam én enni pl gyrost is esténként,lemegyek és befalok egyet :D de ritka. nem az h nem merek enni,hanem nem bírok:S lehet h annyira össze szűkült a gyomrom? most is megettem 1 joghurtot,és olyan mintha befaltam volna 3 szendvicset.
2012. aug. 8. 20:52
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, megszokta, hogy kevés kaját kap. Próbálj sokat inni, így tágul a gyomrod, több minden belefér.


Én anorexiás voltam, és dettó ugyanez. Megettem egy gombóc fagyit, és dugig éreztem magam. Most meg már lemegy másfél liter folyadék is kaja mellett - picit erőltetem, de különben jól esik.

2012. aug. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Te legnagyobb hülyeséget csinálod amit lehet! :)


Ritkán eszel, keveset, de mint látom az is ált. "szemét".

Hús+zöldség, ennyi kell és amennyit akarsz! :)

2012. aug. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szoondiii ***** válasza:

mond valamit a srác, hús+zöldség éljen!


egyébként.. a joghurtot felejtsük már el :D

2012. aug. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

napi 5-6 liter folyadékot iszok télen nyáron..

És rengeteg zöldséget gyümölcsöt eszek,húst kevésbé mert nem rajongok érte,de néha eszek,most is ép sül a rántott husi.

ma sem ettem még pl semmit. nem vagyok éhes,nem tudom miért.. amúgy ezek az anorexia tünetei?

2012. aug. 9. 14:53
 8/8 poiu ***** válasza:
Igen, úgy tűnik.
2012. aug. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!