Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A húgom egynapi étrendje csak...

A húgom egynapi étrendje csak szerintem nagyon kevés? Aggódom érte.

Figyelt kérdés

Ma evett 2-3 nektarint és ugyanennyi körtét, ezen kívül egy tányér üres húslevest, és egy cső kukoricát (amitől egyébként bűntudata lett).

Fogyókúrázik, de nekem ez nagyon kevésnek tűnik! Én vékonyabb alkatú vagyok, nem fogyókúráztam még és ezért nem is szólhatok mert nekem esik, hogy nekem könnyű!


2012. aug. 4. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
figyi, nem az a legnagyobb baj hogy ez a mennyiség kevés, hanem az hogy ezekkel nem lehet fogyókúrázni ettől csak hízni fog
2012. aug. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Üljetek le együtt a gép elé és legalább itt gyakorin olvassátok át a kérdéseket. A legtöbb válaszban ugyanaz van leírva. Na AZ a jó étrend. Plusz mozgás is kéne mellé. Ha hajthatatlan szólj a szüleidnek! Gondolom eléggé fiatalka is még. :/
2012. aug. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen, 16 éves! igaz, tényleg fogyott, úgyhogy nyilván hatásos a koplalás, de nem élhet így, hogy bűntudata van egy kerti grillezés után, ahol esetleg 3 szelet pulykamellet evett meg! egészségesen étkezik a család, húst és zöldségeket eszünk nagyrészt, ő mégis inkább ezt a koplalást választja. Köszönöm a válaszokat! Ez jó ötlet, majd körülnézek itt és elküldöm neki pár idevágó kérdés linkjét.
2012. aug. 4. 19:30
 4/5 anonim ***** válasza:
A koplalással tönkreteszi magát. Ha egészségesen étkeztek az tökéletes. Ha ő nincs megelégedve az alakjával inkább mozogjon, az sokkal hatásosabb.
2012. aug. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a vicces, hogy pont nektarint és körtét eszik, amiben a fruktóz százszor jobban hizlal, mint a pulykamellben lévő fehérje. Nagyon rossz úton halad, csak a koleszterinszintjén fog emelni, az már valószínűleg most látszik, ha elmenne vérvételre.
2012. aug. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!