Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ha 4-5 kg fölösleg van rajtam,...

Róza kérdése:

Ha 4-5 kg fölösleg van rajtam, akkor hogyan fogyhatnék a leghatásosabban, a lehető legrövidebb idő alatt?

Figyelt kérdés

2012. aug. 22. 09:46
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Diétával? És mozgással?
2012. aug. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy leghatásosabb meg legrövidebb idő. A leghatásosabb, ha egy héten egy kilót fogysz mozgással és helyes étrenddel, szóval kb 1 hónapodba telne
2012. aug. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Erdekes, hogy ezek a kerdesek szazszamra ismetlodnek, es senki nem akarja elhinni, hogy a sport es valtozatos, mertekletes tapalakozas a titok nyitja!


Mindenki csodaszerekben remenykedik, amit csak megesznek/megisznak es mindenki szep lesz es egeszseges, na meg karcsu, minden erofeszites nelkul.


Tessek szepen felebredni: Csodak nincsenek!


Kemeny munka es kitartas van, es annak van jutalma elert eredmeny formajaban. Akinek nincs meg az elso annak nincs semmi. Ilyen egyszeru.

2012. aug. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Hevesi Éva válasza:
25%
Nekem a Norbi diéta nagyon jól működik, két hét alatt 6 kiló lemegy. Csak nagyon szigorúan betartom a pontszám szerinti besorolást. Egy rokonom amikor elkezdte, az első hónapban csak egy kilót vesztett, de a másodikban nyolcat.
2012. aug. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Morpheus RexXx válasza:
4-5 kiló felesleg? Mennyél át Bözsinénihez aki 140kiló, és jobban fogod érezni magad.. VAGY ne egyél éjjelente..
2012. aug. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
35%

Nem fog tetszeni, amit írok... De én úgy szoktam gyorsan sokat fogyni, hogy nem eszem, nem iszom semmit napokig. A negyedik naptól nagyon látványos a fogyás! A rekordom 8 nap alatt 10 kg volt!

Ne félj az éhségérzettől! Csak az első nap keserves. A másodiktól már nem érzel éhségérzetet, ha nincs a látómeződben kaja!

Nálam ez a módszer a "vész-szelep". Egy ilyen kúra után vagy egy évig normális a súlyom, illetve lassan újra lerakódik a fölösleg (ülő munkát végzek). De amikor elér egy kritikus szintet, jöhet a "vészszelep" és megint egy évig normális az alakom! 55 éves férfi vagyok, aki még tetszeni szeret a hölgyeknek! :-)

2012. aug. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mindenből fele annyit egyél mint eddig.
2012. aug. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Kedves Róza! Nem tudom hány éves vagy és milyen életmódot folytatsz, így nehéz tanácsokat adni. Az 55 éves férfi válaszadód, mint leírta, ülőmunkát végez. Amennyiben te nem ezt teszed , úgy meg ne próbálj ne enni és inni napokig, ha nem akarsz kórházba kerülni, mert ez nem normális. 4-5 kiló felesleg, az NEM FELESLEG! Én 25 éves nő vagyok,napi 10 órát dolgozom hétfőtől szombatig. Áruszállító, napi 2 tonna árut mozgatok meg teherautóról le és fel 2szer, KÉZZEL. Ha én nem ennék napokig, már összeestem volna. Mint írtam 10 óra munka, van egy kisiskolás gyermekem és a nagymamámat ápolom. Se időm, se pénzem Norbi diétájára és arra, hogy ugrabugráljak naponta 1-2 órát. De ha neked, van akkor inkább az mint az éhezés. Én azt tudom ajánlani, hogy zárd ki a kenyérféléket, minden pékárut, tésztát,rizst és a burgonyát az étrendedből. Azon kívül bármit ehetsz. BÁRMIT! Ez kb. 2-3 hét alatt 6-7 kilót jelenthet fogyásban. És nem teszed tönkre a szervezeted. Nem kellenek csodaszerek sem, csak még egy kis mozgás!
2012. aug. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Mia_may válasza:
Enyhe diétával (nem úgy , hogy nem eszel semmit!)és testmozgással , sok folyadék bevitellel
2012. aug. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Morpheus RexXx : már miért ne lehetne akár 1 kg is súlyfelesleg??!! Szerinted csak 20-30kg a felesleg? Honana tudod mekkora az ideális testsúlya? Szerintem az első pár 2-3 kg hamar meg tudsz szabadulni ha elkezdesz diétázni, az csak a víz a szervezetedben... a maradékra meg csak rá kell dolgozni. Én teljes életmód váltással (más ország más kaja) leadtam közel 10kg-ot de még mindig kellene vagy 10-15-t. Sajnos sportolni biciklizésen kívül nincs másra lehetőségem, de ha sok zöldséget és gyümölcsöt eszel akkor szerintem hamar lemehetnek a kilók. Ha szereted a főzelékeket, nekem bevált az egy vagy két hétig ebédre és vacsorára is különféle főzeléket ettem csak vmi kis hússal. Ezzel szerintem heti 2-3 kilót tuti leadsz.
2012. aug. 27. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!