Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egyenlőre 10 kilogrammtól...

Egyenlőre 10 kilogrammtól akarok megszabadulni, majd ha ez a cél sikerült, még 5től, hogy hogyan, miként tudom legrövidebb idő alatt elérni a célomat?

Figyelt kérdés
Holnaptól kezdeném. Napi 90 perc Rubint Réka dvd. és még mellé mit? kérlek rendes ÉTRENDET is írjatok, nagyon nehéz így élni,akinek nincs ilyen vaja,az el sem tudja képzelni.. 16 éves vagyok. 158 centi 61-62 kg....a rendszeres bántások,megszólások,stb..ELÉG VOLT! BORZALMAS. Utálom magam. . . . csak azért is meg fogom csinálni! Kérlek segísetek
2012. aug. 20. 15:31
 1/4 anonim válasza:

Szia!

NE Rubint Rékázz!!!! Az majd max akkor lesz jó, mikor már leadtad a felesleget, és formálódni szeretnél. Menj ki futni, minimum fél órát. Lehetséges, hogy először még nem fogod bírni, akkor próbálj meg annyit lefutni először amennyit bírsz, de akkor menj ki mindig és előbb-utóbb a szervezeted hozzá fog szokni a terheléshez, bírni fogja. Ha hetente négyszer-ötször kimész futni MINIMUM fél órát(max 1 órát), és utána iszol egy fehérjeturmixot az már elég lesz sportnak addig kb míg olyan 55 kg nem leszel.

A lifetilt diétát ajánlom, meg az egész lifetilt blogot. Az alap kalóriaszükségletedet most kiszámoltam, 1232 akkor, ha nem csinálsz semmit. Hogyha futsz naponta fél órát, akkor a kalóriaszükségleted 1651 kalóriára változik. Ahhoz, hogy fogyj, a kalórias

2012. aug. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

bocsi véletlenül elküldtem.

Szóval ahhoz hogy fogyj, a napi kalóriaszükségletedtől (1651 kcal) 15%-kal kevesebb ételt kell bevinni, azaz 1403 kalóriát. Erre a legjobb lifetilt diéta pedig ez: [link]

Hajrá,szurkolok neked :-)

2012. aug. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Írtam privit,de itt is köszönöm a normális válszt:)!

5 km futás megy megállás nélkül:)

2012. aug. 20. 17:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan rekazz. En anno a 2. dvdjere edzve fogytam le. Most mar van neki alakreform dvd je ami aerosabb. Mult honapban azzal fogytam....Keruld szenhidratokat. es mas reka is jo. Az fogyaszt jobban ha kevesebbet eszel, a mozgastol meg feszesedsz.
2012. aug. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!