Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Fogyott már valaki ilyen...

Fogyott már valaki ilyen módszerrel?

Figyelt kérdés

Fogyott már valaki úgy, hogy 6 után nem evett?

Tegnap elhatároztam, hogy nem fogok enni 6 után, valamint nem eszek édességet, cukros kajákat.. Tegnap is meg ma is reggelire ettem pirítóst meg ittam hozzá egy pohár tejet, ebédre főttkaját, este pedig megint pirítóst.. nehéz lesz, de egy ideig muszáj csinálnom... ja és persze mellette futok, meg edzek itthon!



2012. aug. 30. 12:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha 6 után nem eszel, csak éhes leszel. Max akkor jó, ha 8-kor fekszel le. Főleg ha meg egész nap eszel 2 tábla csokit, 8 tortát, de 6 után nem eszel, akkor se fogsz fogyni :D
2012. aug. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

OFF Ez a '18:00 után nem szabad enni' baromság. Még ha rendesen fogyókúrázol akkor is lefekvés előtt 2-3 órával célszerű utoljára enni. Gondolj bele ha reggelire megeszek 5 szelet pirítóst, ebéd főtt kaja, majd d.u 2 pizza DE este 6 után nem eszek akkor szerinted lefogyok? Biztos nem...

A pirítós meg nem jó kaja, mert tele van szénhidráttal.

2012. aug. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Én úgy határoztam még márciusban, hogy befejezem a 6 óra utáni evést, ha meg is éhezem, akkor is csak valami könnyebb zöldséget eszek. Lehet, hogy nincs benne semmi, de eddig este hat után ettem szénhidrátban dús kaját, meg is látszott rajtam, 93 kiló voltam. Most már csak 82 kiló vagyok. Lehet hogy csak a szénhidrátban szegényebb életmód miatt, de nekem ez a 6 utáni nem eszek dolog bejött.
2012. aug. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
hát...én éjfélkor fekszem le általában, addig éhenhalnék :D
2012. aug. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az biztos használ, ha kihagyja az ember a jó kis esti belakmározást. Mint anya. Először vacsorázik, eddig OK. Aztán, miközben a tejet melegíti az öcsémnek, megint bekap valamit. Mikor sikerült a gyereket letenni, megint a konyhában köt ki. És így tovább, egy csomót eszik este. Ha úgy döntene, hogy este 6 után nem eszik és be is tartaná, rögtön elkezdene fogyni. Tehát szerintem nem az este 6 a lényeg, hanem a sok evés, ami az emberek jelentős részénél éppen az esti órákra koncentrálódik.
2012. aug. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezt a hat után nem evést nem tudom,ki találta ki,az öcsém 25 kilót fogyott egy év alatt, és a mai napig este hatkor szokott vacsorázni, nem is akármilyen adagokat, mégsem kúszott vissza rá egy deka felesleg sem. az egy dolog,hogy edz is mellé,de ez az este hat után nem evés egy nagy hülyeség...
2012. aug. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
írtam, hogy nem eszek cukros kajákat, se tortát, se pizzát.. jó, hogy tudtok olvasni..pirítósból is nagyon max 2.. és ha megéhezek 6 után akkor iszok sok vizet és rágyújtok
2012. aug. 30. 12:40
 8/12 anonim válasza:
Két éve nyár elején döntöttem úgy, hogy lefogyok. Ekkor 17 éves voltam, 160cm-el és 72 kilóval. Hosszú lenne leírni-(ha érdekel szívesen megosztom) - a folyamatot, amit végig csináltam, amit még most is tartok. Most 52-53 kiló vagyok. Hogy a kérdésedre válaszoljak, kezdetben betartottam a rendes vacsorát, később 6 után nem ettem, és szépen rászoktattam a szervezetemet, hogy nem kap vacsorát. Tavaly október óta, változtattam. 5 óra után már nem eszek, de tényleg semmi, csak vizet, vagy ha hosszú lesz az este, akkor teázom. A fogyásom egy részét bizton állíthatom, hogy ennek köszönhetem. Én így érzem jól magam, hogy egy adott időpont után már nem étkezem.
2012. aug. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Egyik ismerősöm mondta, hogy a haverja is rengeteget fogyott ezzel amódszerrel..biztos vagyok benne, hogy nehéz lesz, de egy idő után megszokom, és lesz értelme.. nem éheztetni akarom magam, csak kevesebbet enni.:)
2012. aug. 30. 15:58
 10/12 poiu ***** válasza:
Valójában nem a 6 óra az érdekes, hanem az, hogy hány óra telik el két evés között. Ha 6-kor vacsorázol és 7-kor reggelizel az éppen olyan jó, mintha 8-kor vacsoráznál és 9-kor reggeliznél. A reggel-este piritós nem jó ötlet. Nyugodtan egyél reggel húst, tojást (inkább a pirítóst hagyd ki, pl. párolj zöldséget a tojáshoz). Ha nem viszel be elég fehérjét, akkor a saját izmodat fogod emészteni + ha tartósan éhezel, vagy visszaesel, vagy anorexiás leszel.
2012. aug. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!