Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Milyen édesítőszert használtok?

Milyen édesítőszert használtok?

Figyelt kérdés
2012. okt. 4. 16:28
1 2 3 4
 11/35 anonim válasza:
mi is a lidl- öst használjuk semmi bajunk
2012. okt. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:

Kérdező, ja, csak nem mindegy, mennyire. Ha úgy szednéd az édesítőszart ahogy a levegőt, már ezerszeres halott lennél.

Tessék csak lepontozni, aszpartámfüggők, jó lesz majd öntapadós zacskóba üríteni hátralévő életetekben :D wheheheeeee

2012. okt. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Mivel cukorbeteg vagyok, nem sok választásom van. (Mielőtt valaki írná a nyírfacukrot, ha megveszik nekem jó sok pénzért, akkor majd azzal édesítek)
2012. okt. 9. 22:01
 14/35 A kérdező kommentje:
Amúgy meg hasonló jókat neked is *wehehehehehe*. A rosszindulat megvan, úgy hogy nem is ismersz. Szerinted ha nem lennék cukorbeteg, hozzá nyúlnák édesítőhöz? Elárulom, hogy nem.
2012. okt. 9. 22:06
 15/35 anonim ***** válasza:
Oké, és a xilit? Az nem mesterséges szar, nyírfacukor, és azt nyugodtan lehet enni.
2012. okt. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Xilit és a nyírfacukor ugyanaz. És baromira drága...
2012. okt. 10. 08:54
 17/35 anonim válasza:

Olvassátok ezt.


[link]


Én csak igazat tudok adni a #10-esnek. Én sem értem, miért pontozták le.


Eléggé sajnálatos, hogy cukorbeteg a kérdező. De ez mind a rossz étrend, és étkezési szokások miatt alakul ki.

2012. okt. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

"De ez mind a rossz étrend, és étkezési szokások miatt alakul ki." Azért mielőtt okoskodnál, utána nézhetnél. Igen, így alakul ki a II.-es típusú diabetes. De van I.-es típusú, amiről az ember semmit nem tehet...

Amúgy meg nehogy már egy blog hiteles forrás legyen. Én is tudok ilyet írni...

2012. okt. 10. 09:53
 19/35 A kérdező kommentje:

Úgy látom mostanában divat lett szidni a cukorbetegeket... Csak nem fogják fel, hogy két típusa van...

Mindig is sportoltam és normálisan ettem, mégis cukorbeteg lettem, majd máskor szólok a szervezetemnek, hogy ne legyen hülye...

2012. okt. 10. 09:56
 20/35 anonim válasza:
Csakis Süssinát!
2012. okt. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!