Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Milyen édesítőszert használtok?

Milyen édesítőszert használtok?

Figyelt kérdés
2012. okt. 4. 16:28
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Ja hát kérem,drága a xilit. A vastagbélműtét se lesz olcsóbb,döntsd el, mi éri meg jobban...
2012. okt. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Jaj hagyjál már, egy embert se ismerek, akit emiatt megműtöttek...
2012. okt. 11. 11:15
 23/35 A kérdező kommentje:
Meg örülök neki, hogy neked van 3500 ft-ot kilójáért...
2012. okt. 11. 11:16
 24/35 anonim válasza:

Aspartam az a leheto legrosszabb valasztas(szerintem) FDA betiltotta, majd amikor a nagy multihoz (MOnsano) kerult a gyratas joga, hirtelen engedte.

Natrum ciklamat, ami 0 szenhidratos, de van gyumolcscukor(fruktoz), kb 800 t/kg a Pennyben(98%CH) lassabban szívodik fel es joval egeszsegesebb, mint a sima cukor.

Aztan van a stivia, de ez sem olcso.

Szerintem mindegy mi, de ne Aspartam !

2012. okt. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Natrum ciklamat-t használok.
2012. okt. 12. 09:32
 26/35 anonim ***** válasza:
44%

Kérdező, ha a cukorbetegséged érdekel, és nem eszel cukrot akkor az miért nem érdekel, hogy a mesterséges (és olcsó) vegyszerek is károsak, hasonlóan mint a cukor?


Drága a xilit, nem kell minden nap enni.. Lazacot sem, mert az is drága.


A cukorbetegségnek nem 2, hanem 3 fajtája van, ugyanis az Alzheimer kórt ma már az agy cukorbajának tekintik.


És mind összefüggésben van az életmóddal. Az, hogy téged (és másik milliókat) megvezettek a sporttal és az "egészséges táplálkozás" kamu szövegével, beteg is lettél még mindig nem gyanús?

Mennyi szénhidrátot ettél (teljes őrlésű kenyér, zab, krumpli..) ? Mennyi tejterméket ettél?

Ezekben lesz a válasz, és a sportot sajnos a hajadra kenheted ezután is.

Taiji, Jóga, Qigong ezeket találták ki egészség megőrzésére, a sportok ezekhez képest gyermeteg játékok. A gabona alapú táplálkozás úgyszintén egy népbutító vicc sajnos.

2012. okt. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Áhh tudtam, hogy idejössz. Nem érzed, hogy már meglátják a nevedet, és el se olvassák mit írsz? NEM érdekel senkit.
2012. okt. 12. 09:53
 28/35 anonim válasza:
Pedig a 26-os válaszolónak igaza van. Az 1-es tip. cukor betegség oka pedig a sok glutén és tej. A 2-es tip-nak pedig többek között a hidrogénezett olajok. Nem véletlenül nevezik 3 fehér halálnak a lisztet, a tejet és a cukrot. Persze mindenki azt eszik, amit akar, csak utána ne csodálkozzon azon, hogy beteg lett. 1 kg xilitet pedig meg lehet venni 1.950,- forintért az Éden bioboltban (1082 Bp, Baross utca 59.).
2013. febr. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

És akkor ott van az agy inzulin rezisztenciája, 3. típusú cukorbeteg (avagy Alzheimer kór), hogy lássuk nem minden cukorbeteg tud mindent a cukorbetegségről, és hogy mindhárom állapot kezelhető, sok esetben gyógyítható illetve gyógyszermentesen tünetmentesíthető (szóval nem kell inzulin hozzá).


És autoimmun betegségek miatt is elhalnak a hasnyálmirigy bétasejtek, ami bizony táplálkozásra is visszavezethető. Szerencsére, mert így sok esetben elkerülhető lesz, ha a társadalmunk felnő hozzá hogy szembenézzen ezzel.

2013. febr. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim válasza:

ASZPARTAM:

gyakori édesítőszer, a legtöbb light vagy cukormentes élelmiszerben megtalálható. Erős mérgező hatású szer, több betegség kialakulásáért is felelős lehet. Hasonló hatású édesítőszer a

NÁTRIUM-CIKLAMÁT is. Ízesíts helyettük inkább természetes édesítőszerekkel, használj mézet vagy Stiviát!

2013. febr. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!