Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Hogyan fogyjak ilyen hátrányok...

Hogyan fogyjak ilyen hátrányokkal?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék lefogyni de nem nagyon megy.Igazából a hasammal különösebb gondom nincs mert minden a combomra megy. A popsim nem nagy inkább csak egy kicsit széles. Tudom hogy egy helyről nem lehet fogyni. A kenyérről és az édességekről már lemondtam. Mit kéne még eldobnom és hogyan sportoljak? A futást nem bírom. Hiába jó a testtartás meg a levegővétel az első pár méternél kifulladok. Inkább tornáznák vagy ilyesmi! Kérlek írjatok minél előbb! Szálkásító diéta vagy 90 napos is érdekelne! Köszönöm a válaszokat!

2012. okt. 6. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Első 5 km edzésterv futásra, én is kifulladtam régen első pár méter után, most már megy az 5 km. A 90 napos meg hülyeég.
2012. okt. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sok zöldség gyümölcs és sovány húsok.

A kenyérről nem kell lemondani, csak visszafogni és teljes kiőrlésűre cserélni. Naponta többször egyél keveset, sose edd tele magad. Egyébként egy héten 1x egy kis süti is megengedett ebéd után (legalábbis nekem :D én nem veszem olyan véresen a diétám mégis lemegy egy héten fél-1 kiló)

Én kezdetben pilateseztem 20 perceket, meg elkezdtem futni. Első nap én is csak 2 percig bírtam. De az elején jól lehet haladni, ha nem adod fel. 1 hónap után már 20 percig is tudtam kocogni. Ha fél órán belül van a suli, akkor járj gyalog, lift helyett válaszd a lépcsőzést ezek is sokat számítanak

2012. okt. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha nem tudod,hogy mi a különbség a Szálkásító diéta és 90 napos között,akkor mondhatni véglény szintű az ismeretanyagod,ezért kár ajánlani bármit is.

futni/kocogni meg azért nem tudsz,mert gyenge az állóképességed.

tehát kutyaharapást szőrével.

2012. okt. 7. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem megy a futás, ne erőltesd. Mondjuk, aki kezdő, annak érdemes sétával, majd gyors sétával elkezdeni ráedzeni.

Otthon DVD-re sok mindent lehet csinálni, a Zumba pl. remek szórakozás is, miközben mozogsz.

Diétának életmódváltás.

2012. okt. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A 90 napos dietanal nagyon hulyeseget ember meg nem talalt ki! Csinalhatod a 90 napost de keszulj fel arra hogy a 90 nap utan elkezdesz visszahizni, keszulj fel arra hogy telesz*rt buvarruha kinezetu lesz a tested(bocsanat a kifejezesert) ami annyit jelent hogy lottyedt lesz a karod, narancsboros a feneked meg a combjaid megereszkedik a borod stb stb...

A feher kenyeret, lisztet hagyd el!! A teljeskiorlesuvel is legyel ovatos. Valts proteinben gazdag eletmodra husi hal zoldseg gyumolcs tejtermekek( alacsony zsirtartalmu). A futast meg kezd fokozatosan.. eloszor fuss csak 2 kmt aztan 3at aztan 4-et igy. Hidd el nagyon nagyon sokan vagyunk akik utaljak a futast(tobbek kozott en is).

Ha vegkepp nem akarsz vele megbaratkozni akkor bicajozz, menj spinning orara, box orara ilyesmikre.

2013. ápr. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!