Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 1 óra kardio mellett (1...

Napi 1 óra kardio mellett (1 óra kocogás vagy emelkedős gyaloglás,6,5 km/nap) mennyi kalóriát vihetek be max, hogy fogyjak?

Figyelt kérdés
65 cm,66 kiló. Ja, tropa az állóképességem,1 óra alatt végig 150 felett van a pulzusom. Ha olyan 1700at eszem meg, az nagyjából jó?
2012. okt. 4. 15:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

ha 150 felett van apulzusod az nem jó szerintem ....

az a jó ha kapsz levegőt!

2012. okt. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
kapok levegőt. ma egyben lefutottam 10 perc 6-os tempójú séta után 7,7-esen fél órát, a maradék 20 percben pedig mentem felfelé 5-ös emelkedőn 6-os tempóval. minden nap voltam egész héten. hogy tudnál fél órát futni egyben, ha nem kapsz levegőt? hm?
2012. okt. 7. 22:20
 3/15 anonim válasza:
hogy egy óráig végig 150 felett van a pulzusod, az szerintem nem a legjobb, a kardió az rövidebb ideig tartó, nagy intenzitású, ciklikusan változó mozgás. Meghát az emelkedős gyaloglásban most mi a kardio, meg a kocogásban? A kardió pont az hogy ezeket ellenzi, mert ezek monotonok, és nagymértékben terhelik az izületeket, és a belső szervek( szív , tüdő..stb.)se lesznek annyira strapabíróak. Kardiómozgás az lenne hogy fél perc séta, fél perc sprint, fél perc séta,fél perc sprint , sarkalatos példával élve. De ez a mozgás amit te csinálsz az nem kardió. Javíts ki ha rosszul tudom, de ez csak gyaloglás és kocogás, nem pedig kardió.
2012. okt. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

erre irtam neki hogy nem kap levegőt és 150 es pulzus nem jó

de nem érti :(

2012. okt. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2012. okt. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

a zsírégető tartomány egy bullshit.

sokkal több zsír ég el olyan edzéssel, ami teljesen igénybevesz. ma is többet tudtam futni, mint tegnap. az anyagcserém felgyorsult. nagyon királyul érzem magam.

amiről te írsz, utolsó, az az intervallum edzés.

csak azért hívom kardionak, mert a kardio tartományban van a pulzusom végig. de ahogy ma néztem, már kevesebb volt a pulzusom, mint egy héttel ezelőtt. gyanítom egy hónap múlva meg még lejjebb lesz. szerintem az egész csak azért van, mert az állóképességem nem valami jó. fogytam 1 hét alatt 1 kilót. állítólag az jó. viszont az intervallumból nekem annyi van, hogy váltogatom az emelkedős gyaloglást meg a kocogást, egyelőre ennyi megy, de ez legalább 60 percen keresztül.


nekem ne mondja senki, hogy 1 óra gyaloglással többet lehet fogyni, mint 1 óra futással.


na mindegy, csak reméltem, hogy lesz valaki, aki ért is hozzá, de szerintem ti le vagytok maradva egy körrel.

2012. okt. 8. 22:08
 7/15 anonim válasza:
Normálisan válaszoltunk, lehet normálisan is válaszolni, de hát ha nem vagy képes rá.. Úgy csinálod ahogy akarod, csak leírtam a véleményemet.
2012. okt. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
jó, ne haragudj. szerintem a zsírégető tartomány akkor is hülyeség. ne haragudj, hogy nem értek egyet azzal, hogy 1 óra séta hasznosabb, mint 1 óra futás. :D
2012. okt. 9. 12:20
 9/15 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=2ZFehQqNuB0

Csinálj ilyet, zsírégetésnek tökéletes, és még a szív érrendszernek is kedvezőbb,mint a monoton futás.

Ez egy JAVASLAT volt nem kell lehurrogni!

2012. okt. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
jó hát ez kemény :D
2012. okt. 10. 12:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!