Fagoda kérdése:

Mennyi a megengedett?

Figyelt kérdés

Helo, (17 eves fiu 87 kilos vagyok)mennyi a megengedett szenhidrat bevitel? És honnan tudom miben mennyi van?

Mert olvastam, hogy ha nem lépem túl a megengedett szenhidrat bevitelt akkor zsirt fogok veszteni, de ha válaszoltok a kérdésemre akkor légyszi ne ezen lovagoljatok h amit olvastam igaz e vagy sem, hanem azon h mennyi akkor a megengedett bevitel es honnan tom miben van. Elore is koszi :)



2012. nov. 18. 00:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kezdd 1,5 g / ttkg CH-val, ez esetedben (87x1,5) 130g.

Tehát kezdd 130g szénhidráttal, ha lassul a fogyás csökkentheted 1 g / ttkg-ig, azaz jelenleg 67 grammig, de addigra nyilván kevesebb lesz a súlyod.

Figyelj a fehérjére is, legyen meg a 2g/ttkg, a zsírt meg minél alacsonyabbra.

Segít ez az oldal:

[link]

2012. nov. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"jelenleg 67g-ig"

Na nem ezt akartam, hanem hogy jelenleg 87 grammig... a többi stimmel. :)

2012. nov. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
1,5g / ttkg az tuti jó! a fehérje meg legyen 2! ezt csinálom én is, mellette futok heti 5x 1 órát, és így szépen mennek le a kilók, 4 hét alatt 66-ról 62-re fogytam.
2012. nov. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

előző vagyok, fontos még a vitamin (pl scitec multi pro pak), napi 4 liter víz, és a kajálásokat oszd szét 5 felé, és este már ne egyél szénhidrátot.

szénhidrátra jó a zabpehely, teljes kiőrlésű kenyér, barna rizs, zöldségek.

fehéjére sovány húsok, pulyka, csirke, hal, esetleg marha, tojás, sovány túró estére (lassú felszívódású fehérje), esetleg protein tápkieg.

zsírok: lenmagolaj, olivaolaj nyersen. sütésre én kókuszzsírt használok, de csak minimálisat.

2012. nov. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az úgy jó, ha két tányér Jókai bablevest és utána egy tányérkányi marhalábszár pörköltet eszek mondjuk 4 szelet friss parasztkenyérrel, majd két Gundel palacsintát, két deci Szekszárdi cabernet savínyónt és egy fincsi kávét eszek ebédre? Úgy benne vagyok az engedélyezettbe? Ha nem , valaki engedje már meg nekem!
2012. nov. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Vadkorte81 válasza:
Ez igy pont jo ahogy leirtad...mindent mindennet turhatsz befele semmi problema nelkul,csak mindossze egyre nagyon figyelj....ne nyeld le....
2013. szept. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Vadkorte81 válasza:

Ez igy pont jo ahogy leirtad...mindent mindennel

turhatsz befele semmi problema nelkul,csak mindossze egyre nagyon figyelj....ne nyeld le....

2013. szept. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!