Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti mennyi kg fogyás a...

Heti mennyi kg fogyás a megengedett, normális?

Figyelt kérdés

83 kg voltam és ma mértem 80,3 kg vagyok. Letettem a kenyeret, pékárukat, csokit, chipest stb. kevesebbet eszem, mint eddig. Eszek, de kisebb adagokban. Ezt egy hete kezdtem el.

Tornázni még nem tornázok, mert volt egy nőgyógyászati műtétem 2 hete (elment a babám, de műteni kellett). Így még ameddig nem jön meg a menzeszem nem lehet tornázni.

De milyen tornát javasolnátok egy 2 éves kislány mellett?


2012. ápr. 6. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:

1 kg 1 hét alatt. de ha több is, az valószínűleg főleg víz, az elején még előfordulhat a nagyobbnak tűnő súlyvesztés.

szerintem tölts le valami rubint rékát vagy ilyesmit, vannak kimondottan rövid edzései is, amikről sok dicséretet hallottam. így otthon és rövid idő alatt letudhatod az edzést.

2012. ápr. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hetente 1-1,5 kg fogyás az ideális. Nagyobb súlyfeleslegnél kezdetben előfordulhat, hogy hetente több is lemegy, de ez azért van, mert több feleslegből könnyebb leadni, hamarabb beindul a fogyás.

Én a www.tornavideo.hu oldalt ajánlom, nagyon jó tornavideók vannak. Mellette a mozgásról és az egészséges étkezésről is rengeteget lehet olvasni. Vannak külön testrészekre gyakorlatsorok, illetve vannak komplett edzésvideók is! :)

2012. ápr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0,5-1 kg normális, de jelentős túlsúlynál, mint nálad is, ez eleinte heti 2-3 kiló s lehet, de ez később mérséklődni fog.
2012. ápr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!