Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Miért van az hogy alig eszek...

Miért van az hogy alig eszek és csak hízok?

Figyelt kérdés

Nőgyógyászati dolog miatt, nem szabad ennem nagyon sok dolgot két hónapig. 66kg, voltam mikor elkezdtem. 66,9 voltam ma. Egy-másfél hét telt el azóta.

Ki akadok...168cm vagyok.. ennyi kilósan [14L]

A seggem is narancs bőros, ráadásul piros pettyek vannak a lábamon a hátam is pattanásos..a hasam is cseppet hájas. A napokba, tojást ettem, salátát meg paradicsomlevest. Semmi krumpli, fehér kenyér meg liszt stb..édességek..mozogni is szoktam mert egy héten ot tesim van, és jól megmozgat minket tanárbá. De komolyan mondom ki vagyok bukva hogy nem tudok lefogyni. Elegem van, hogy narancs bőros vagyok, szülési csíkok vannak a hátsómon-lábamon a hízástól...

[itthon is szoktam esténként mozogni, ugrálgatni]

Mi baj van velem, hogy nem is eszek és csak hízok?? Mellette mozgok is. Hogy fogyjak le??



2012. nov. 23. 16:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
33%

Ha téged komolyan meg tud terhelni a testnevelés óra akkor te nagyon nem szoktál mozogni.

Egyébként meg azért hízol, mert alig eszel és a szervezeted raktároz.

2012. nov. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Raktároz?Nem inkább fel kéne használnia azt amit felhalmozott felesleget?
2012. nov. 23. 16:19
 3/21 anonim ***** válasza:
36%
hát majd miután leépítette az izmokat...
2012. nov. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
felőlem azt is építheti. majd miután lefogyok visszaépítem :D elhiszem hogy hülyének tarotok..meg minden.. de elég szar érzés nekem hogy két éve nem tudok fogyni.
2012. nov. 23. 16:30
 5/21 anonim ***** válasza:
83%
A legnagyobb baj, hogy nem eszel elég fehérjét. Nem kell drasztikusan csökkenteni a bevitt energiát, mert nem attól lesz gyorsabb a fogyás. Hetente max. 0,5 kilót lehet leadni zsírból. Ennél több fogyás esetén valószínűleg izmot is veszítesz, annak meg semmi értelme. Az izomvesztést egy jó szálkásító étrenddel lehet megakadályozni, ami testtömegkilogrammonként 2-3 gramm fehérje és 1,5-0,5 gramm szénhidrát. Ezt neked kell kiszámolni. Például egy 60 kilós embernek 120-180 g fehérje és 60 g szénhidrát kell. A szénhidrátot hétről hétre csökkenteni kell, kb. 0,5 ttkg-ig. Szénhidrátból lassú felszívódású kell(zab, zöldség, teljes kiőrlésű cuccok, barna rizs) fehérjének pedig csirkemell, túró, vagy hal. Az interneten találsz táblázatokat, amiben benne van, hogy miben mennyi fehérje/szénhidrát van. Naponta ötször étkezz, estére csak fehérjét egyél.
2012. nov. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Van egy kis gáz. Én nem eszek húst, vega vagyok.
2012. nov. 23. 16:35
 7/21 anonim válasza:
65%
Nőgyógyászati problémáid vannak? Akkor lehet,hogy hormonális gondok is vannak és amiatt nem tudsz fogyni,kellene fogynod,ha kiiktatod a kenyeret meg még mást is...
2012. nov. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
A pajzsmirigy alulműködés tünete lehet, ha hízol, akármit csinálsz. Fiatal lànyoknál gyakori. Kérd meg a háziorvosod, hogy küldjön el vérvételre tsh értéked ellenőrizni.
2012. nov. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Érdemes lenne elmenned a háziorvoshoz, ha ezt elmondod neki, biztosan elküld laborba és néznek egy pajzsmirigyhormon-szintet. A pajzsmirigy alulműködése okozhat ilyen problémákat, ha neki nem jut eszébe, akár te is megemlítheted, hogy olvastál erről, neki mi a véleménye.

Nem tudom milyen nőgyógyászati problémád lehet, PCO szindrómában is nagyon gyakori az elhízás a hormonális zavarok miatt. Ha esetleg ilyesmi miatt kell diétáznod (hiszen nagyon gyakran együtt jár cukorbetegséggel), akkor a nőgyógyászodtól kellene tanácsot kérned.

2012. nov. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Majd megyek vérvételre. Eddigi vérvételeimen minden rendven volt. A nőgyógyászati dolog: kóros hüvelygyulladás, meg folyás. Emiatt kell ezt a diétát csinálnom. Már az a dolog javult is...csak a fogyás :S
2012. nov. 23. 16:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!