Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Miért van az hogy alig eszek...

Miért van az hogy alig eszek és csak hízok?

Figyelt kérdés

Nőgyógyászati dolog miatt, nem szabad ennem nagyon sok dolgot két hónapig. 66kg, voltam mikor elkezdtem. 66,9 voltam ma. Egy-másfél hét telt el azóta.

Ki akadok...168cm vagyok.. ennyi kilósan [14L]

A seggem is narancs bőros, ráadásul piros pettyek vannak a lábamon a hátam is pattanásos..a hasam is cseppet hájas. A napokba, tojást ettem, salátát meg paradicsomlevest. Semmi krumpli, fehér kenyér meg liszt stb..édességek..mozogni is szoktam mert egy héten ot tesim van, és jól megmozgat minket tanárbá. De komolyan mondom ki vagyok bukva hogy nem tudok lefogyni. Elegem van, hogy narancs bőros vagyok, szülési csíkok vannak a hátsómon-lábamon a hízástól...

[itthon is szoktam esténként mozogni, ugrálgatni]

Mi baj van velem, hogy nem is eszek és csak hízok?? Mellette mozgok is. Hogy fogyjak le??



2012. nov. 23. 16:04
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Hát persze, hogy fogysz, de közben gyönyörű hiánytüneteid alakulnak ki a csak csokifogyasztástól... ettől azért óva intenék mindenkit.
2012. dec. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!