Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Miért van az hogy alig eszek...

Miért van az hogy alig eszek és csak hízok?

Figyelt kérdés

Nőgyógyászati dolog miatt, nem szabad ennem nagyon sok dolgot két hónapig. 66kg, voltam mikor elkezdtem. 66,9 voltam ma. Egy-másfél hét telt el azóta.

Ki akadok...168cm vagyok.. ennyi kilósan [14L]

A seggem is narancs bőros, ráadásul piros pettyek vannak a lábamon a hátam is pattanásos..a hasam is cseppet hájas. A napokba, tojást ettem, salátát meg paradicsomlevest. Semmi krumpli, fehér kenyér meg liszt stb..édességek..mozogni is szoktam mert egy héten ot tesim van, és jól megmozgat minket tanárbá. De komolyan mondom ki vagyok bukva hogy nem tudok lefogyni. Elegem van, hogy narancs bőros vagyok, szülési csíkok vannak a hátsómon-lábamon a hízástól...

[itthon is szoktam esténként mozogni, ugrálgatni]

Mi baj van velem, hogy nem is eszek és csak hízok?? Mellette mozgok is. Hogy fogyjak le??



2012. nov. 23. 16:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Írd le egy napod, hogy mit és mennyit eszel, reggelire-ebédre-vacsira stb. És akkor meglátjuk, hátha ezzel van a baj. De mérd le ne, csak annyit írj hogy egy tányér leves.

Amúgy az egyik hozzászólónak üzenem, hogy igenis megterhelőek a tesiórák. Amikor általános iskolába jártam még nekem is laza tesim volt, heti 2-szerés csak kosaraztunk vagy röpiztunk. De most már gimiben be lett vezetve valami új szabály és heti 5-ször van tesim, és keményen futunk megállás nélkül egész órán.

2012. nov. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Koszonom kedves utolsó, és igen megterhelő a tesióra. Szerdai napon kilenc órám van, mert három tesimvan.

Na de az étrendem:

Reggeli[sulielőtt]:kavarttojás-paradicsommal

Suliba: két magvas barna kenyér[vaj-reszeltsajt]

Itthon további időbe: paradicsomleves kéttányérral vagy kavarttojás, vagy saláta, meg néha egy kis gyümolcs.


[Tegnapi nap:kavarttojás,barnakenyér-suliba, borsófőzelék, paradicsomleves[egyegytányérral]]

2012. nov. 24. 09:46
 13/21 anonim ***** válasza:
56%

és szerinted hány tyúk él borzalmas körülmények között hogy te tojást ehess?

idióta tinihóbort...

2012. nov. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

utolsó te valami visszamaradott elmerokkant lehetsz.

Te talán nem eszel tojást?

Szerinted hány állat hal meg szenvedés kozepette csak azért hogy te húst ehess?

2012. nov. 24. 11:50
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
De én húst is eszem, nem is keveset. Viszont te vagy a nagy vega itt, nem én... Te eszel sajtot meg tojást.
2012. nov. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Én szinte csak gyümölcsöt eszem immáron ötödik hónapja, semmi mást. Harmadik hónapban már kockahasam volt. Ha gondolod, írj, kifejtem bővebben a gyümölcsös étrendet, de csak ha el tudsz szakadni a tojástól.
2012. nov. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Engem érdekelne ez a gyümölcsös étrend!
2012. nov. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
engem is... milyen gyümölcs képes stimulálni az izmokat s építeni?
2012. nov. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Stimulálni max az erőhatások stimulálják, építeni pedig a szervezet fogja. A gyümölcs csak az energiát és tápanyagot adja, ha már kitisztult a szervezet.
2012. nov. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
van sok fajta fogyási dolog pl. (ezt egy cikkben olvastam) h ha egész nap étcsokit eszel (nem tejcsoki hanem étcsoki) akkor napi szinten egy kilót adsz le csak ezt 3 hó naponta lehet megtenni mert a túlzott fogyás nem tesz jót .És van egy kávé fajta ami nem rég került Magyarországra segíti a zsiradék kiürítését. Ennyit tudtam segíteni bocsi!
2012. dec. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!