Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Mit gondoltok ezzel megtartom...

Mit gondoltok ezzel megtartom az izomzatom?

Figyelt kérdés

Mai etkezesem:

1.130g tonhal sajat leben

2.100g natur pulykamell

3.100g natur pulykamell+150gjegsalata

4. 1db paradicsom fel kalifornia paprika 3szal halvanyito zellerszar

5. 25g feherje izolatum


2012. dec. 8. 23:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ha nem lesz fosmenésed tőle
2012. dec. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
7%

Attól függ mekkora izomtömeged van, plusz izomterhelésé.


De amúgy.. olyan majmok is tudnak egészen sportosan izmosak lenni, akik csak kizárólag gyümölcsöket esznek.. azért te rendesen tolsz fehérjét, ha van izomstimuláció akkor megmarad a tömeg.

2012. dec. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ez rettentően egyoldalú táplálkozás, ennél még Táposharcos is több szénhidrátot eszik. Lehet, hogy az izomzatod megmarad, de csomó más problémád lesz a vitaminhiánytól. Úgyhogy sokkal-sokkal több zöldséget tessék enni, és valami olyat, amiben legalább van valami tápanyag is. Másrészt zsírra is szüksége van a szervezetnek a zsírban oldódó vitaminok miatt, úgyhogy fogyassz valamilyen olajos magot is (mogyoró, mandula, dió) értelmes mennyiségben!
2012. dec. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

..

Jó.. szóval mehetne még zöldség legalább annyi mint állat.

2012. dec. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kevés a szénhidrát. Reggelire kéne azért egy kis ch.
2012. dec. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezzel az étrenddel össze fogsz esni idővel és izmot is veszítesz mivel: A szénhidrát a #1 energiaforrás, ha abból nincs jön a zsír aztán a fehérje.Viszont ha már fehérjét kell égetned energiáért ott problémák vannak, mert ha egy pici is hiányzik a szervezet az izomhoz nyúl.Borzalmas étrend.
2012. dec. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Közel sem borzalmas. A hússal bevitt sok fehérje, mondjuk nem éppen sok zsír (lehetne több) rengeteg energiát tartalmaz. Hosszú távon (nagyon hosszú távon) annyi probléma lesz ezzel, hogy nincs elég zöldség benne, és ez ha nem is halálos, kevésbé problémás mint a sok szénhidrát, tej miatti cukorbetegség, de okozhat majd tüneteket. Szimplán a húsok hatását sok zöldséggel kell ellensúlyozni, ugye nem olyan veszélyes elképzelés.


Viszont azt saját példával támasztom alá, hogy semmi izomvesztés vagy erő visszaesés, fáradékonyság nem lesz cukor, keményítő fogyasztás nélkül.

Ez a szénhidrát a námbör ván energiaforrás csak egy legenda, amit jó beadni a sok parasztnak (már elnézést).


Nagyban tesznek az emberek egészségére, tolják csak a tésztát a krumplit meg a kenyeret.. beállítják egészségesnek és fontosnak, de nagyon rossz minőségű táplálékok, ahogy a tömény szénhidrát mint fő energiaforrás sem jó.

A zöldségek mások, nagyon alacsony keményítő tartalmuk van.

2012. dec. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ignoráns barom: "Hosszú távon (nagyon hosszú távon) annyi probléma lesz ezzel, hogy nincs elég zöldség benne, és ez ha nem is halálos, kevésbé problémás mint a sok szénhidrát"


Teljesen be vagy gubózva?Elviszi szegény párát a skorbut ha egy nap nincs kedve vacsorát enni.A vitaminhiány elég komoly dolog tud lenni.Teljesen fenn vagy akadva a macrokon és a microkról fogalmad sincs.Félelmetesen hatásos a szemellenző amit viselsz...


Semmit nem tudsz a szervezetről.A fehérjét ugyan úgy használja energiaként a szervezet, mint a szénhidrátot?Ne nevettess...Vettél egy táplálkozástudósi diplomát a Józsefvárosin és ettől máris megvilágosultnak érzed magad vagy mi a szösz?


Megnézném a vérvizsgálatod amit akkor kértél mikor ennyire extrémen diétáztál.

2012. dec. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tetszik a stílusod amiben írsz.


Rengeteg a Kérdezőhöz hasonlóan táplálkozó ember vérvizsgálatát ismerem, így TSH meg mindenféle hormonszinttel együtt, szegények olyan rosszul vannak hogy normalizálódott a pajzsmirigy alulműködésük (ezt a glutén elhagyásnak tulajdonítjuk), rendbe jött a cukorbetegségük, gyógyszer és tünetmentesen élnek (rég nem voltak ilyen "rosszul") alacsonyabb lett a vérzsírjuk, vérnyomásuk, köszönik szépen jól vannak szegények.


Én sosem állítottam, hogy ugyan úgy működnek a fehérjék a testünkben mint a szénhidrátok. Én azt mondom, hogy sokkal jobb fehérjével és zsírral "üzemelni" mint bevitt keményítővel.


Azt hiszem valami diplomát vagy papírt kérek egy inkompetens dietetikustól, mivel ő sosem lesz képes embereket meggyógyítani, azok a módszerek viszont amit én pártolok következetesen jól működnek. Ez nem azt jelenti hogy én nagyon ügyes vagyok, hanem azok a tudósok, orvosok és kutatók ügyesek akiknek a munkásságát én elfogadom és követem. Például orvosokét akik valóban gyógyítanak is. Na őket illetné rengeteg elismerés (nem engem).


Na már most, miről van még szó? Jaa, vitaminokról. Érdekes napi 1-2g C-vitamint megenni, ez egyértelmű. Én nagy zöldségpárti vagyok, egyre nagyobb, de ennyi zöldséget az életben nem tudnék megenni, 1-2 c-vitamin tartalmút. De nem is vagyok rest, szemezem a vitaminokat ha úgy adódik :))

2012. dec. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!