Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Mit gondoltok a túródiétáról?...

Mit gondoltok a túródiétáról? Tudom, elég szénhidrátszegény, de amúgy is így táplálkozom. Ezért nem hiszem, hogy sok visszajönne. Próbáltátok már?

Figyelt kérdés
2009. okt. 8. 20:01
 1/9 igabcsy ***** válasza:
76%

Szerintem egyetlen olyan diéta nem egészséges, ami az egyoldalú táplálkozásról szól.

Persze eredményt érhetsz el vele, de tuti nem lesz tartós. Arra pedig végképp ne számíts, hogy sokáig fogod bírni.

Én a helyedben elfelejteném.

2009. okt. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ! 1 hétig csinálnám.
2009. okt. 8. 20:13
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nagyon tetszik szerintem a túró az egy nagyon jó fogyis kaja talán a legjobb!! kefírrel szeretem(kaukázusi):))Én nem ugy meghatározott diétában ettem hanem folyékony édesítő szert cseppentek rá és ugy eszem nagyon jó.:)
2009. okt. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én is szeretem édesen, sósan, magában. köszi!
2009. okt. 8. 20:32
 5/9 igabcsy ***** válasza:
87%

Ahogy elnézem ez a diéta nagyon erősen szénhidrátmegvonásos. Nem tartom egészségesnek.

Számomra hihetelen, hogy ezzel valaki 1 hét alatt 7-10 kg-ot leadjon, azt pedig végképp nem hiszem el, hogy amit ezzel le lehet adni az tartós is lesz.

Minden esetre ha érzel magadban elég erőt és elszántságot, akkor próbáld ki. Végülis 1 hét nem a világ, gondolom ki lehet bírni. Gyümölcs, hús, tejtermék és zöldség van benne - így vitaminhoz hozzájuthatsz, csak a szénhidrátból ennél keveset.

Ezért ha belevágsz, azt javaslom, hogy egyrészt figyelj oda, hogy ha szédelegsz, akkor gyorsan egyél egy pici gyümölcsöt (ez a természetes cukor tartalma miatt vissza hozza a vércukor értékedet a normális tartományba)

A másik javaslatom, hogy figyelj oda a folyadék fogyasztásodra. A túró önmagában elég száraz étel (majd észreveszed, hogy milyen nehéz megenni belőle 25 dkg-ot)

Szóval kell a sok folyadék, hogy az emésztésed ne lassuljon le.

Mindezt azért írtam, hogy HA.... belevágsz, akkor ezekre figyelj.

DE.... hozzáteszem azt is, hogy szerintem többre mész, ha egyszerűen egészségesen táplálkozol, odafigyelsz arra miből mennyit és mikor eszel. Valamint nem árt egy kis mozgás is.

Csak ügyesen !!! :-))

2009. okt. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

7-10kg?nem ismerem a diétát,de megfogott ez a diéta ahogy itt írtatok róla.nekem is 7 kgt kéne leadnom.végül hogy döntöttél,elkezded a dolgot?ha igen,engem érdekelne hogy haladsz:)én mondjuk leadtam már 30 kilót saját módszereimmel(fél éve tartom),és ezt a diétát nem tartom túl jónak,nem túl változatosak a kaják,de ez mellék dolog számomra ennyi súlyvesztés lehetősége mellett.mondjuk tényleg nagyon kevés benne a szénhidtrát,(én fogyókúra alatt is ettem,hogy aztán ne szedjem vissza,ahogy térek vissza a normál étrendemhez)szóval hogy meddig lesz tartós az eredmény...ha szalagavatóig felszednék pár kilót és nem férek bele a táncos ruhámba,mindenképp kipróbálom:D

18/L 174/72

2009. okt. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! ígérem, beszámolok róla!
2009. okt. 9. 09:40
 8/9 anonim ***** válasza:

Élelmiszer ip. és szakács tanuló, szóval nem kamu duma:


Az emberek, akik lejjebb szeretnék vinni a zsírszázalékukat sokszor eléggé szigorú diétát tartanak, olyat amely nélkülözi bármilyen zsír bevitelét. Az a meggyőződésük, hogy csakis ilyen módszerrel lehet eredményes a zsírégetés. De ez a módszer valójában hátráltatja a zsírégetés folyamatát. Olyan zsírégető diéták, amelyek ideálisnak veszik a 75% szénhidrát bevitelt, arra késztetik a szervezeted, hogy 500%-kal több inzulint engedjen egyszerre a véráramba, mintha ugyanolyan kalória értékű zsírt, vagy fehérjét ennél meg. Mindenesetre, amikor túl sok inzulin kerül egyszerre a véráramba, túl sok kalória próbál egyszerre bekerülni az izomszövetbe, de mivel ott a rendelkezésre álló férőhely limitált, az összes felesleges kalória szépen átmegy a zsírszövetbe, és ott elraktározódik, ínséges időkre.

2009. okt. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi, ezt nem tudtam!
2009. okt. 11. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!