Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Létezik oklyan, hogy valaki...

SunnyDebiasee kérdése:

Létezik oklyan, hogy valaki nem tud lefogyni azért mert "olyan a természete"?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta próbálok lefogyni, de sehogy sem sikerül, és mindenki azt mondja, hogy azért mert olyan a természetem, mert apámra hasonlítok. Teljesen kétségbe vagyok esve, ma sem ettem még semmit, és nem is tervezem.

Kedd óta kezdtem járni terembe, és félek enni, minden falat után olyan bűntudatom van, hogy azt lehetetlen elviselni.

SOS


2013. jan. 18. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Lehet lassabb az anyagcseréd.
2013. jan. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mirk ***** válasza:
78%

Senkinek sem olyan a természete, minden ember ugyanolyan. Ilyet általában a családtagok szoktak mondani, hogy megnyugtassanak. A fogyás/hízás nem alkattól, természettől függ, hanem a bevitt kalóriamennyiségtől.

Ha nem eszel, még jobban fogsz hízni. Normálisan kell étkezni és napi rendszerességgel mozogni, így lehet lefogyni. Nem 10 kilót egy hónap alatt, hanem 2-3 kb. Így egészséges.

Minden csak az akaraterődön múlik.


(kaloriabazis.hu-t látogasd meg)

2013. jan. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Testalkatok vannak, de attól még bárki le tud fogyni, ha akarja.
2013. jan. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hogy van az, hogy ha nem eszek akkor is hízok?
2013. jan. 18. 15:12
 5/8 Mirk ***** válasza:
100%
Második válaszoló vagyok. Ha éhezel, akkor a szervezeted védekezésképp elkezd zsírt raktározni, lelassul az anyagcseréd és hízni fogsz. Ezért mondtam, hogy normálisan kell étkezni.
2013. jan. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert, ha nem eszel és utána igen, akkor a szervezeted rögtön raktároz.
2013. jan. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

olyan van hogy valakinek gyors vagy lassú az anyagcseréje, tehát könnyebben vagy kevésbé könnyen hízik.. de olyan nincs, hogy valakinek olyan a természete, hogy nem tud lefogyni.. inkább szerintem nem jól csinálod..


nem tudom, pontosan hogy próbálkozol, de az alapján hogy kedd óta játsz terembe, de nem eszel, feltételezem hogy nem a leg helyesebben próbálkozol.. azzal hogy edzel és nem eszel, teljesen leállítod az anyagcserédet, ráadásula kalória és egyéb tápanyag hiány miatt baromi fáradt és ingerlékeny leszel, és nem mellékesen az egész szervezetedet tönkreteszed..


mondom, nem tudom hogy próbálkozol, de egy az, minden fejben dől el, kettő az, hogy genetikailag/természetileg, nincs olyan hogy valaki képtelen lefogyni.. csak okosnak kell lenni.

2013. jan. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2013. jan. 18. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!