Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nem tudtok mindig egészsége...

Ha nem tudtok mindig egészséges ételeket enni, úgy is sikerül (t) lefogyni?

Figyelt kérdés

Az ebédre gondolok főképp, de talán a vacsorára is..meg reggelire..pl reggelire én fehér kenyeret eszem, de ezt csak reggel. Ebédre meg nem tudok mindig fehér húst enni meg halat...hanem ami itthon van, csak kevesebbet ennék belőle, mint azelőtt. Így is sikerülhet?Annyira azt mondja mindenki h a kaján van a hangsúly(és ez igaz is persze)


A másik kérdésem az lenne, ha naponta mondjuk eszek 1200-1500 kcalt, csak akkor fogyok ha mindent el is égetem?Mert szobabiciklizni szoktam 1 órát, az kb. 400 kcal amit elégetek vele(v talán kevesebb is?) szóval ez édes kevés?

160 cm/70 kg vagyok, nő 20 éves



2013. jan. 15. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Hűha! Kezdjük a második kérdéssel. A szervezet akkor is égeti a kalóriákat, ha egész nap fekszel. Dobog a szíved, dolgoznak a légzőizmok, stb. Ezt a "semmittevéssel" elégetett energiamennyiséget hívják alapanyagcserének. Már ez kb. 1200 kcal egy nap. Az összes többit (biciklizés, zuhanyzás, takarítás, boltba menés) ehhez kell hozzáadni. A te alapanyagcseréd (kikalkuláltam) olyan 1300-1500 kcal lehet.


Az első kérdés. Egy diétás étrend nem feltétlenül kerül sokba. Alapvetően nem azon fog múlni a siker, hogy milyen fajta kenyeret fogyasztasz.

2013. jan. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia. nekem nagyon sokszor kellett olcsó kaját ennem és mégis fogytam. az előttem szóló nagyon jól leírta, hogy is mennek a dolgok, én csak annyit fűzök hozzá, hogy ettem sajtos tésztát, vajas kenyeret, tejfölös rizst és disznóhúst és mégis lement 2 hónap alatt 13 kg. Nem számoltam a kalóriákat, egyszerűen csak keveset ettem mindenből.

Reggel rohantam a munkába, este rohantam a buszhoz, egész nap ültem, mást nem mozogtam. úgyhogy reggel-este 30 perc gyorsgyaloglás megtette a hatását.

2013. jan. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm h felvilágosítottatok :D egyszer már kiírtam ilyesmit nem is olyan régen, akkor azt írta valaki hogy édes kevés 1 óra biciklizés mert nem fogok fogyni mert pluszban leszek
2013. jan. 15. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!