Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Így szarul csinálom a szénhidr...

Így szarul csinálom a szénhidrát szegény diétát?

Figyelt kérdés

57 kilóról szeretnék 50-re visszafogyni,minden zsír a hasamon van..

Általában reggel edzek majdnem éhgyomorra ( fél adag fehérjeturmixot iszom előtte )

Edzés után rögtön egy adaggal

majd 25 gramm rizs + 100 gramm csirke

utána 100 gramm hús köret nélkül

és vacsorára megengedek magamnak kb. 40 gramm ch-t

( 6 után nem eszek )


Ez így egy napra max 60 gramm ch.

Azért eszem vacsorára,mert félek,hogy a reggeli edzés teljesítményének rovására megy,de nem tudok edzés előtt 2 órával felkelni,mert akkor 3kor kelhetnék.. ( 5kor indulok,hogy edzés után melózni odaérjek )


2013. márc. 19. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez az edzés előtti táplálkozás téma nem az én asztalom, de...

Te azt gondolod, az emberek dísznek vagy egyéni furcsa hobbiból esznek zöldségeket? Zsírt amúgy eszel eleget? Mert a listából nem látszik s ha a szénhidrát kevés, akkor zsírt kell enned, mert energiára szükséged van.

Mi az a 40 gramm szénhidrát, az is valami vegytiszta cucc, mint a fehérjeturmix?

2013. márc. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És te azt gondolod díszből nem írtam bele? Nyilván azért nem,mert nem szeretem.. Eddig is jól megvoltam nélkülük,soha nem vagyok beteg,úgyhogy a kioktatásra nem vagyok kiváncsi. További szép napot!:)
2013. márc. 19. 14:06
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb lenne ha egy dietetikust kérdeznél meg, ha az itt válaszolókat leugatod.
2013. márc. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A kérdésem nem arra irányult,hogy ez így jó-e,mert nem lesz tökéletes a hiányzó zöldségek nélkül én is tudom,de nem fogom ragozni,hogy amit nem szeretek azt nem fogom kényszerből letuszkolni,csak mert kell..

Arra voltam kiváncsi,hogy a késő délutáni 40 gramm szénhidrát sok-e,ha másnap reggel megyek edzeni.Amihez nem kell dietetikus,hanem olyan ember véleménye is elég,aki érti a dolgát a testépítésben/edzésben.

2013. márc. 19. 15:02
 5/7 anonim ***** válasza:

h valaszoljak a kerdesedre igen szarul

fogyni fogsz szepen...az izombol szoval ott maradsz majd 20-22%os testzsir zazalekkal ha nem tobbel 50 kilosan...

majd ne csodalkozz h tovabbra is szarul nezel ki...

2013. márc. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mi lenne, ha az eddzést áttennéd estére? megjegyezném, én is 57 kg vagyok, 165 centihez. Szerintem reggel kellene a 40 g szénhidrát meg a husi köret nélkül, ebédre a 25 gr rizs a csirkével és a helyedben legalább valami hordóskáposztát vagy ilyesmit ennék hozzá. uzsira/vacsira jöhetne a turmix, és este mehetnél eddzeni. Én kábé így csináltam, és 1-2 hónap alatt úgy fogytam le 48 kilóra, hogy észre sem vettem. :) napi 40 perc futással este sötétedéskor, és 30-40 perc tekeréssel az elliptikus tréneremen, vagy norbi 1000 kalóriás edzése ami kb. szintúgy 40 perc. Gondold át a dolgot, mert nekem azt mondta egy hozzáértő annó, hogy ha valaki reggel eddz és napközben eszik, az nem olyan hatásos, mert reggel egyébként sem vagy formában, plusz a kalóriaégetés nem edzés közben történik, hanem utána egész nap, de ha te ráeszel, hát nem tudni hogy így hogy fog a dolog alakulni. Én számoltam a napi kalóriabevitelem, kb 600 kalória, és legrosszabb esetben ennek a felét/háromnegyedét ledolgoztam. Most kezdek hozzá újra. egyébként egy csökkentett cukortartalmú cerbonaszeletben (van 3 ízben asszem) 15 g szénhidrát van, megehetsz kettőt, nagyon finom.
2013. márc. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem vetted észre, hogy csak segíteni próbált a tippel? Te meg lecseszed. Na gratula, amúgy szarul csinálod, de ennyi ésszel nem csoda.
2013. ápr. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!